Pagramantyje naujos ekspozicijos atidarymas(0)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-03-28 12:48

Mortos Mikutytės nuotraukos

Šiandien Ringiuose esančioje Pagramančio regioninio parko direkcijoje vyko rimtos iškilmės, į kurias sutraukė daugybė svečių. Lankytojų centre duris atvėrė nauja, išmani ekspozicija, kurioje galima virtualiai pamatyti ne vieną įamžintą regioninio parko objektą.

Pagramančio regioninis parkas gali didžiuotis daugybe įdomių piliakalnių, kabantys tiltai jau tapo parko simboliu, o kur dar visokios įspūdingų vaizdų atodangos. Kad viską būtų įmanoma apžiūrėti, tereikia užsukti į lankytojų centrą Ringiuose ir viską papasakos, o jei bus noro – ir ekskursiją suorganizuos. Nuo šiol su parko vertybėmis bus galima susipažinti ir smagaus vizito lankytojų centre metu.

Susirinkusiems svečiams laikinai Pagramančio regioniniam parkui vadovaujantis Sigitas Mėlinavičius trumpai papasakojo apie ekspoziciją. Tačiau tokia proga daugiausiai kalbėjo į renginį sugužėję svečiai, negailėdami pagyrų, sveikinimų ir kiekvienas atnešdamas po simbolinę dovaną. Tarp sveikinimų džiugino skaudviliškių vaikų atliekami žemaitiški muzikiniai kūriniai. Taip pat skambėjo bandonininkų grojamos melodijos.

Iškilmingai perkirpus juostelę, ekspozicijos durys buvo atvertos ir visus užplūdo ne tik malonūs akiai vaizdai, bet ir sklindantis paukščių čiulbesys.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras