Globalinio atšilimo nauda: kalėdinis žygis baidarėmis(0)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2015-12-26 19:37
“Aktyvi Tauragė“ archyvo nuotrauka

Aplenkę užtvanką pėsčiomis, žygį nuotykių ieškotojai baidarėmis tęsė iki Jovarų mikrorajono. „Aktyvios Tauragės“ archyvo nuotrauka

Internautai iš šiltos žiemos šaiposi dalindamiesi nuotraukomis su iš purvo suformuotais besmegeniais, o štai tauragiškiai šilumos naudą įprasmino baidarių žygiu. Į VšĮ „Aktyvi Tauragė“ organizuotą nuotykį Jūros upe leidosi 72 iššūkių mėgėjai.

„Facebook“ paskyroje paskelbtas judėjimo „Aktyvi Tauragė“ vadovo Sauliaus Bagdono kvietimas per Kalėdas paplaukioti baidarėmis sukėlė intrigą. Susidomėjusieji teiravosi, ar nesušals, ar reikia specialios aprangos. Dieną, kai surengtas žygis, lauko oro temperatūra siekė 6 laipsnius šilumos. Buvo ir tokių, kurie plaukė be pirštinių.

Kalėdinių nuotaikų vedami nuotykių ieškotojai į baidares sėdo susitelkę. Niekas nenorėjo įkristi į šaltoką vandenį. Srauni upė nereikalavo pastangų irkluojant. Netradiciniai kalėdotojai mėgavosi gamtos vaizdiniais ir garsais. Stebino krūmuose sučirškiantys paukščiai, krantu bėgančios stirnos ir akimis palydintys žvejai. Tiek prie Dapkiškių, tiek prie Tauragės ramybės ieškantiems žvejams kelios dešimtys plaukiančiųjų atrodė egzotiškai.

– Tai skaitos Kalėdas taip švenčiat, – mestelėjo vienas porai irkluotojų baidare bumbtelėjus į krantą.

Ir išties, kas būtų pagalvojęs, kad per Kalėdas sės ne prie stalo, o į baidarę. Ne tik žygį sumanęs „Aktyvios Tauragės“ vadovas pilnas netikėtumų, bet ir gamta. Jei šią savaitę vandenėlį irstėme irklais, kitą gali tekti traukti pačiūžas – anot sinoptikų, šaltukas spustelės žemiau dešimties laipsnių.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras