Į žygį sergantiems vaikams paremti leidosi apie 600 žmonių(40)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-04-16 09:05

Šį rytą iš Pilies aikštės pajudėję žygeiviai įveiks apie 7 kilometrus. Kiekvieno dalyvio mokestis – auka. Surinkti pinigai bus skirti penkioms sergančius vaikus auginančioms šeimoms.

Akciją „Vaiko šypsena“ organizuoja  VšĮ „Aktyvi Tauragė“, jiems talkina Tauragės Rotary klubas. Jau renginio pradžioje į klubo įsteigtą labdaros ir paramos fondą buvo suaukota apie 1200 eurų.

Akcijoje dalyvauja penkios sergančius vaikus auginančios šeimos. Aštuoniolikmečiui Audriui reikalingas kokybiškas klausos aparatas, Eidintuose gyvenančiai, cerebrinio paralyžiaus paveiktai, Gabrielei reikėtų terapijos su žirgais. Dvylikamečio, avarijoje nukentėjusio Deivido diagnozės trys: cerebrinis paralyžius, epilepsija ir smegenų trauma. Adakave gyvenanti keturių asmenų šeima vos suduria galą su galu. Jų sūnui, penkiamečiui Giedriui, pernai diagnozuotas sunkus autizmas. Berniukas didžiąją dalį dienos verkia. Šeimos gyvenimo sąlygos sudėtingos. Penktoji šeima savo dukros tapatybės atskleisti nenori. Dvimetė taip pat serga cerebriniu paralyžiumi, jai reikalinga reabilitacija.

Norintieji prisidėti prie šių vaikų gerovės gali paaukoti Pilies aikštėje 13 val. prasidėsiančio koncerto metu. Koncertuos Giedrius Vaškys ir kiti atlikėjai. Taip pat galima aukoti pervedant pinigų į Tauragės Rotary klubo paramos ir labdaros fondo sąskaitą: LT547181300004700547.

Skaityti komentarus (40) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras