Labdaringas žygis subūrė per 350 dalyvių iš Tauragės ir Šilutės(0)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2015-08-24 12:26
VšĮ „Aktyvi Tauragė“ nuotrauka

Mindaugo Černecko nuotrauka

Sekmadienį VšĮ „Aktyvi Tauragė“ surengė masinį pėsčiųjų žygį apie Šilutę. Žygio tikslas – surinkti lėšų vėžiu sergančio mažylio šeimai.

Iš visų organizacijos „Aktyvi Tauragė“ rengtų pėsčiųjų žygių šis sulaukė didžiausio susidomėjimo – jame dalyvavo 359 dalyviai, dauguma jų – tauragiškiai ir šilutiškiai. Apie 11 val. pajudėję iš Šilutės H.Šojaus dvaro žygio dalyviai per keturias su puse valandos įveikė 22 kilometrus. Eita miesto gatvėmis, plentu, žvyrkeliu, mišku, net siauruko bėgiais. Į dvaro kiemelį grįžusių dalyvių laukė Šilutės šeimų klubo virta žuvienė ir šiupinys, vyko įvairių Šilutės ir Tauragės atlikėjų koncertas.

Mažylis, dėl kurio buvo surengtas šis žygis – pusantrų metų berniukas iš Žemaičių Naumiesčio. Jauna šeima turi tris vaikus, gyvena iš tėčio atlyginimo. Mažiausiajam, Emiliukui, diagnozavus onkologinę ligą rabdomiosarkomą, atsirado papildomų išlaidų. Tai, kad mažylio pūslėje – auglys, pastebėta ištyrus echoskopu. Berniuką kankino pilvo skausmai, jis mažai gerdavo, sunkiai tuštindavosi, buvo nevalgus, išpūstu pilveliu. Prieš keturis mėnesius berniukui buvo atlikta auglio šalinimo operacija. Epizodiškai jam atliekama chemoterapija. Šiuo metu mažylis su mama Kauno klinikose.

Renginio metu surinkta apie 2000 eurų parama šeimai. Sumą sudarė iš kiekvieno žygio dalyvio surinktas mokestis, aukota ir po žygio vykusio koncerto metu. Aukų dėžė dar renginio metu įteikta šeimos atstovei, kuri grįžusi pinigus perdavė sergančio mažylio šeimai.

Daugiau nuotraukų čia.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras