„Lietuvos balso“ dalyvė Emilija Katauskaitė tikisi kraštiečių palaikymo(4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2015-12-17 13:36

Emilijos Katauskaitės asmeninio albumo nuotrauka

Artėja muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ lemiamos kovos. Apginti savo talentą nori ir populiarios merginų grupės „Magnit“ narė tauragiškė Emilija Katauskaitė.

„Lietuvos balsas“ – muzikinis LNK projektas, sulaukęs didžiulio žiūrovų susidomėjimo. Jį žiūrėti ypač smagu, kai turi už ką „sirgti“. O tauragiškiai turi – projekte dalyvauja tauragiškė Emilija Katauskaitė.

„Tauragės kurjeriui“ mergina papasakojo paskutines „Lietuvos balso“ naujienas: ji pateko į tiesioginę transliaciją, kurios metu tarp savęs susirungs po tris kiekvieno mokytojo mokinius, iš viso dvylika konkursantų. Emilijos, kurios mokytoju projekte tapo Aleksandras Ivanauskas-Fara, varžovais taps Rugilė Lingytė ir Mantvydas Sabaitis. Iš kiekvieno trejetuko projekte liks du dalyviai, vienam teks atsisveikinti su projektu. Kuriam – lygiomis dalimis lems komisijos ir žiūrovų balsai.

Likusių projekte lauks dar trys etapai, kol galų gale paaiškės laimėtojas.

Emilija prisipažįsta gerokai nerimaujanti, kaip jai seksis pasirodyti, kadangi abu konkurentai – labai stiprūs.

– Jaučiu, kad padariau ne viską, ką galėjau... – apgailestauja mergina. – Bet vis tai baimė koją pakišdavo, tai balsas „sustreikuodavo“. Tačiau dabar esu pasiruošusi atsigriebti – daug repetuoju, stengiuosi iš visų jėgų.

„Lietuvos balsas“ rengiamas pagal visame pasaulyje populiarų šou „The Voice of…“. Šou dalyviai turi dalyvauti aklosiose perklausose, kuriose jie vertinami vien pagal balsą. Mokytojai renkasi savo komandą, kurie toliau grumiasi šou.

„Atėjau čia, nes noriu per muziką atskleisti, kokia esu“, – apie savo dalyvavimą muzikiniame šou yra sakiusi E.Katauskaitė.

Ar pavyks Emilijai įrodyti, jog ji ne tik graži, bet ir puikiai valdo savo balsą? Sužinosite sekmadienį 19.30 val. per LNK! O jei norite ją palaikyti – nelikite abejingi ir atiduokite už ją savo balsą.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras