Saulius Oželis „paskraidino“ senukus ant motociklo(6)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-09-30 10:23

Kai kurie važiavusiųjų gyvenime nebuvo sėdėję ant motociklo. Maltiečių nuotrauka

Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ dalinamasi vaizdo įrašu, kuriame Tauragės Maltiečių vadovas Saulius Oželis motociklu skrieja su ant galinės sėdynės sėdinčiu senuku ar močiute. Labdaringos veiklos propaguotojas sako norėjęs šiems žmonėms padaryti staigmeną.

Iniciatyva užfiksuota ir sumontuota į trumpametražį filmuką.

– Visą laiką Pagyvenusių žmonių dieną dovanojame jiems dovanėles. Man pačiam smagu važinėti motociklu, pamaniau, gal ir jiems ne prošal tokią šventę padovanoti, – pasakojo iniciatyvos autorius. – Darėme ir vaizdo įrašą, norėjosi žmones įamžinti kuo gražiau. Vėliau, peržiūrėdami vaizdo įrašus pastebėjom, jog kai kurių senukų veidai iškreipti nuostabos ar baimės. Kai kuriems buvo sunku užlipti ar nulipti nuo motociklo. Ypač po važiavimo kai kuriems buvo nutirpusios kojos, teko padėti nulipti. Ne visą medžiagą į filmuką sudėjau, – pasakoja iniciatyvos autorius.

Pasivažinėjimai truko keturias dienas. Prie ratuoto „raitelio“, ant motociklo, sėdo apie 11 pagyvenusių žmonių. Ant motociklo užlaipinti ir nulaipinti senukus padėjo Sauliaus žmona. Maršrutui pasirinkti rajono keliai, nes mieste pagyvenusiems keleiviams buvo pernelyg baugu.

– Gaila, kad aš tik 47-erių supratau, kad širdis nesensta. Gal išvaizda ir išduoda metus, bet kiekvieno mūsų dūšia lieka jauna. Visos svajonės gali išsipildyti ir privalo būti pildomos. Visą gyvenimą norėjau važinėti motociklu, bet ir pats tik dabar įgyvendinau savo svajonę, – į klausimą, ką norėjo parodyti vaizdo įrašu atsakė Saulius.

Pasak iniciatyvos autoriaus, senukai liko patenkinti, kai kurie prisiminė epizodus iš matytų filmų ir serialų bei prilygino juos savo patirtam nuotykiui.

Saulius  jau keletas metų kasdien lanko apie keliasdešimt rajono pagyvenusių žmonių, kuriems padedant savanoriams gabena šiltą sriubą ir maisto produktus.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras