Ant miesto stulpų – įdomūs faktai(11)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2015-07-31 11:40

Štai tokiais įdomiais užrašais pasipuošė miesto stulpai. Renaldo Malycho nuotrauka

Ar žinojote, jog po 30 metų žmogaus ūgis pradeda mažėti, o ausys auga visą gyvenimą? Tokiais įdomiais faktais tauragiškius nusprendė apšviesti aktyvius jaunuolius vienijančios VšĮ „Kultūros blokas“ nariai. Įvairiose miesto erdvėse ant stulpų jie iškabino trisdešimt užrašų.

– Neturėjome jokio konkretaus tikslo. Tiesiog pamanėme, jog daugelis žmonių tokių faktų nežino. Mums patiems jie pasirodė įdomūs. Stovi sau prie sankryžos, lauki, kol užsidegs žalia šviesa, ir perskaitai įdomią mintį apie savo kūną. Vis naudingiau diena praeina. Kas norsd, įsiminęs tą faktą, papasakos kitam. Toks ir tikslas, – patikino viena idėjos iniciatorių Milda Valantiejūtė.

Užrašai kybo Gedimino, M.Mažvydo g., ties „Maximos“ ir „Iki“ prekybos centrais, prie viešbučio-restorano „Banga“, „Topo centro“, Tauragės autobusų stoties.

– Tikiuosi, nereikėjo suderinti šių užrašų iškabinimo su seniūnija. Juk neblogais tikslais tai darėme. Nors kai kabinome mieste sūpynes, daug vargo turėjome, – paklausta, ar nebijo už tokią gražią iniciatyvą „užsidirbti“ įspėjimo ar baudos, atsakė M.Valantiejūtė.

Merginos galvoje – jau nauji projektai bei planai. Tačiau apie juos kalbėti dar anksti. Ketvirtadienio vakarais „Blokas“ savo būstinėje Taurų nuotykių parke organizuoja kino filmų vakarus. Rugpjūčio 7 d. pakvies į disko muzikos vakarėlį.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras