Artėjančią bobų vasarą – tradiciniai renginiai(8)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-10-05 13:12

Sekmadienį kultūros rūmuose varžysis fitneso profesionalai. TK archyvo nuotrauka

Artėjanti bobų vasara ketina pažerti ne tik šiek tiek šilumos ir nuraudusių lapų, bet ir renginių. Sušalusieji bus raginami bendruomenių prisijungti šokiui, o sekmadienį tauragiškių akis džiugins įdegusių fitneso sportininkų pasirodymai.

Jau rytoj 11 val. Vytauto gatvės buvusiame kariniame miestelyje vyks rimtas sujudimas. Atidaromi ilgai laukti Bendruomenių namai, kuriuose įskurs ne tik Tauragės vietos veiklos grupė, bet ir įvairūs šokėjų, sportininkų klubai. Viešinamoje informacijoje skelbiama, kad kone už 1,5 mln. eurų suremontuotame pastate vyks patys įvairiausi renginiai. Rytoj – pirmasis.

Kiek kitaip rudeniu džiaugsis Vaitimėnų kaimo gyventojai. Jie visus norinčius kviečia pasidžiaugti tradicine derliaus švente. Žinoma, nebus apsieita be įvairiausių daržo ir sodo gėrybių bei įvairių pramogų.

Pagramančio renginių organizatoriai kviečia šokiui. 14 val. kultūros namuose vyks folkloro ir šokių šventė „Iš kartos į kartą“. Reikia tikėtis, bus tikrai linksma ir nenuobodu. O esant vėsiai dienai visada galima jungtis į šokių ratelį ir sušilti.

Bene egzotiškiausias savaitgalio renginys it vyšnia ant torto vyks sekmadienį Tauragės kultūros rūmuose. Ten rinksis fitneso sportininkai ir varžysis tarpusavyje, demonstruodami savo išpuoselėtus kūnus.

***

Spalio 6 d. 11 val. – Tauragės bendruomenių namų (Vytauto g. 141) atidarymo šventė: veiks batutų parkas, kūrybinės dirbtuvėlės, aerobikos ir jogos užsiėmimai;

12 val. Vaitimėnuose – Derliaus šventė 2018;

14 val. Pagramančio kultūros namuose – folkloro ir šokių šventė „Iš kartos į kartą“.

Spalio 7 d. 11 val. Tauragės kultūros rūmuose – Lietuvos kultūrizmo 28-osios atvirosios taurės varžybos 2018.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras