Atostogautojai skuba atnaujinti asmens dokumentus(0)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-07-17 06:41

Migracijos departamento infografikas

Vasara, kai daugelis siekia išvykti į įvairius kurortus pailsėti, Migracijos departamento darbuotojų laukia įtemptas darbas, nes išauga pasus norinčių įsigyti ar atnaujinti gyventojų skaičius.

Migracijos departamentas skelbia, kad vasaros sezono metu visada išauga pageidaujančiųjų atsinaujinti asmens tapatybės dokumentus skaičius. Tai patvirtino ir Tauragės skyriui vadovaujanti Edita Aurilienė. Moteris atskleidė, kad tik vienas kitas užsukęs pasiteirauja apie galimybę lengviau patekti į Kaliningradą. Tačiau daugumos tikslas kur kas tolimesnis.

– Labiau jaučiasi žmonių pagausėjimas dėl Turkijos, Egipto. Ir tas pagausėjimas jausis iki pat rugsėjo vidurio. Taip pat dar emigrantai per savo vasaros atostogas grįžę skuba atnaujinti dokumentus. Ir lyginant šią vasarą su ankstesnėmis, klientų srautai per daug nesikeičia, – dėstė E.Aurilienė.

Tauragės migracijos skyriaus vadovė atvirauja, kad dokumentų keitimo sezoniškumas tikrai yra. Nuo rugsėjo vidurio ramesnis periodas tęsis iki rudens atostogų, o piko tikimasi artėjant žiemos šventėms. Taip pat tarp norinčių vasaros laikotarpiu pasikeisti dokumentą gausu ir abiturientų, mat ne vienas jų planuoja studijoms išvykti į užsienį.

Migracijos departamento duomenimis, šiemet itin didelis klientų srautas pastebimas Migracijos departamento Vilniaus skyriuje, todėl gerinti aptarnavimo paslaugas pirmiausia skubama būtent tame mieste.

O labiausiai skubantys klientai siunčiami į artimiausius migracijos padalinius, kur dokumentus gali užsisakyti ir atsiimti be eilių. Migracijos departamentas taip pat rengiasi priimti naujų darbuotojų, planuojama organizuoti kurjerio, kuris kliento nurodytu adresu pristatytų užsakytą asmens dokumentą, paslaugą.

E.Aurilienė „Tauragės kurjeriui“ tvirtino, kad Tauragės skyriuje eilių nėra. Tačiau skubantiems ir savo laiką atidžiai planuojantiems rekomenduojama iš anksto rezervuoti savo apsilankymo laiką EPIS paslaugų portale – https://epis.vrm.lt/epis/. Šiame portale galima užsisakyti priminimą apie baigiantį galioti dokumentą, kad šį priminimą asmuo gautų nemokama SMS žinute arba elektroniniu paštu.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras