Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Florijono dieną ugniagesiai – atviri smalsuoliams(0)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-05-04 11:45

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiai visus kvietė apsilankyti. Mortos Mikutytės nuotrauka

Šiandien visi ugniagesiai švenčia – minima jų globėjo šv. Florijono diena. Šia proga Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) pareigūnai paskelbė atvirų durų dieną.

Penktadienis Tauragės APGV – ypatinga diena. Respublikos gatvėje esančiame valdybos kieme stovėjo išrikiuota ugniagesių technika, o visada į gaisrus pasiruošę vykti gelbėtojai linksmai nusiteikę laukė lankytojų. Nuo 10 iki 14 valandos užsukti galėjo visi norintys.

Pirmieji pas ugniagesius viešėjo Martyno Mažvydo progimnazijos septintokai. Vaikai su mokytoja apžiūrinėjo ugniagesių autocisternas, valtį, vidaus patalpas. Žinoma, bene daugiausiai klegesio buvo sulaukus leidimo nusileisti vamzdžiu iš antro aukšto patalpų. Ne vienas prašėsi dar ir dar kartą.

Tauragės APGV Parengties užtikrinimo skyriaus viršininkas Aretas Ežerskis žurnalistei tvirtino, kad tai tik paskutinė renginio dalis. Pirmoji ir bene svarbiausia patiems ugniagesiams buvo trečiadienį surengtos sportinės varžybos.

– Varžybose rungtyniavo atskiros komandos. Atskirai varžėsi valdybos ir savivaldybių priešgaisrinių tarnybų ugniagesiai. Džiaugiamės, kad Tauragės APGV komanda užėmė pirmąją vietą. Taip pat tarp savivaldybių tarnybų pirmąją iškovojo tauragiškiai – turbūt namuose ir sienos padeda, – džiaugėsi rezultatais A.Ežerskis.

Deja, šiandien nebuvo suteikta galimybė pakilti ugniagesių kopėčiomis ir apžvelgti miestą. Tačiau toks šansas bus suteiktas miesto šventės renginių metu.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras