Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Geras oras praretino renginių organizatorių gretas?(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-05-11 14:32

Raimondos Alysienės nuotrauka

Šiltas ir saulėtas pavasaris visus kviečia laukan pasidžiaugti, galima sakyti, tikra vasara. Turbūt tai ir yra negausaus savaitgalio renginių sąrašo priežastis.

Šįvakar 18 val. Jovarų bendruomenė kviečia visus draugėn pasiklausyti istorinių pasakojimų apie šio Tauragės miesto mikrorajono pradžią. Bendruomenės pirmininkė Palmyra Gylienė teigė prieš renginį ieškojusi visų senųjų jovariškių, kurie šioje vietoje gimė, užaugo. Jie vakaronės metu dalinsis prisiminimais.

– Kadaise čia buvo vos kelios sodybos ir tik vėliau vyko daug statybų, įsikūrė daug šeimų. Senieji jovariškiai papasakos savo prisiminimus. Taip pat dalyvaus muziejininkas Viktoras Kovšovas, kuris Jovarų istorija pasidalins iš profesionaliosios pusės, – atskleidė kai kurias renginio detales P.Gylienė.

Gegužės 11 d. nuo 17 val. „Šaltinio“ progimnazijoje – Kaštonų žydėjimo šventė;

18 val. Jovarų pagrindinėje mokykloje jovariškiai kviečiami prisiminti Jovarų istoriją „Jovarai tarp praeities ir dabarties“;

18 val. Kęsčių bendruomenės namuose – edukacinė programa „Meduoliais kvepianti vaikystė“, skirta Tarptautinei šeimos dienai.  

Gegužės 13 d. 11 val. Tarptautinei šeimos dienai ir Skautų metams paminėti organizuojamas orientacinis žygis „Dievui, Tėvynei, artimui“ po Dapkiškių kaimo vietoves.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras