Į Tauragę grįžo žiema. Kelininkai prašo vairuotojus būti atidiems(0)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-02-20 09:01

Ryte atvėrę langus dauguma tauragiškių nustebino visur baltuojantis sniegas. Atrodytų, nieko nuostabaus, juk kalendoriuje vis dar vasaris, tačiau nemažai tauragiškių jau buvo patikėję ankstyvu pavasariu.

Šeštadienį dangų niauks debesys, stipriai snigs, bus 0 laipsnių. Dieną oras palaipsniui šils, tačiau snigti nesiliaus. Nepragiedries ir vakare, tik iš debesų nustos birti snaigės. Vėjas pietų, vakarų, silpnas.

Sekmadienio naktis bus labai debesuota, snyguriuos, tvyros 1 laispnis šilumos. Snigs ir rytą, tik įdienojus sniegą keis lietus. Oro temperatūra kils iki 2 laipsnių šilumos. Vakarop lietus turėtų liautis. Vėjas pietvakarių, vakarų 4-5 m/s.

Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad sudėtingiausios eismo sąlygos vakarų, šiaurės ir vidurio Lietuvoje dėl intensyvaus snygio ar šlapdribos. Valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos plonu šlapio sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios.

Vykstančiųjų šiais keliais, prašytume atsižvelgti į tai, kad keliai padengti sniegu, o juos nuvalius, sningant vėl padengiami sniegu, todėl reiktų rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną, greitį ir nedaryti staigių manevrų.

Pietinėje ir rytinėje šalies dalyse ant kelių dangų vietomis susidarė plikledis, taip pat kai kur yra šlapio sniego provėžų.

Visose apskrityse dirba kelių priežiūros mechanizmai, valomi ir barstomi magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai.

Oro temperatūra nuo 1 laipsnio šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras