Į antruosius antrojo šimtmečio metus – šventiškai nusiteikus(6)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-02-15 10:12

TK archyvo asociatyvi nuotrauka

Jau rytoj švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo 101-ąsias metines. Ta proga gausu įvairių renginių. Ir nepamirškite iškelti trispalvės.

Šįvakar valstybinės reikšmės datą minėti pradeda Norkaičių gyventojai. 17.30 val. visi norintys kviečiami susiburti tradicinių amatų ir etnokultūros centre. Planuojama koncertinė programa, taip pat bus galima išvysti tautodailininkės R.Sebeckienės darbų parodą – šįvakar kaip tik jos atidarymas.

Lygiai 18 val. šventines programas paruošę lankytojų lauks ir Lauksargių bei Dauglaukio kultūros namų darbuotojai. Lauksargiškiai džiaugsis teatralizuotu pasirodymu, o dauglaukiškiai mėgausis choro „Mintauja“ koncertu bei tautinių šokių kolektyvo pasirodymu.

Ypatingas vakaras laukia visų apsilankiusių Skaudvilėje. Kultūros namuose vyks tradicinis nominacijų įteikimo vakaras „Skaudvilės bezmėnai 2019“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimui paminėti. Jame nuotaiką praskaidrins dainininkė Andžela Mickutė (sopranas) su kompozitoriumi, pianistu Kęstučiu Paulaičiu. Artistų pora atliks ištraukas iš operų ir operečių, skambės ir meilės baladės.

Šeštadienį šventinių akimirkų bus gausu visur, ypač pačioje Tauragėje. Mieste planuojamos autoslalomo varžybos, atminimo lentos partizanams atidengimas, šventinis koncertas kultūros rūmuose bei itin išpopuliarėjusio filmo „Purpurinis rūkas“ seansas.

Šeštadienio popietę įdomiau praleisti bei iškilmingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną kviečia ir Sartininkų, Baltrušaičių kultūros namai bei Trepų bendruomenės namai.

Kaip Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir ragina, paminėkime šią visai mūsų valstybei svarbią datą iškilmingai ir išradingai.

O policijos pareigūnai savo ruožtu primena, kad svarbią dieną prie savo namo būtina iškelti ir trispalvę.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras