J.V.Kalvano parke sužibo moliūgų žibintai(8)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-10-31 17:49

Mortos Mikutytės nuotraukos

Šis vakaras J.V.Kalvano parke buvo tikrai neeilinis. Šviečiančiais moliūgais nešini būriavosi tauragiškiai. Jau sutemus parką nušvietė daugybė įspūdingų švieselių.

Nors Helovynas nėra lietuviška tradicija, tačiau mūsuose puikiai dera moliūgai. Šmaikštūs, baisūs, pikti ir juokingi išskaptuotų daržovių „veidai“ su viduje žibančiomis žvakelėmis džiugina jau ne vienerius metus iš eilės. Bene pirmieji masiškai parkus apšviesti moliūgais pradėjo Švėkšnos gyventojai, tokiu būdu į savo nedidelį miestelį pritraukdami būrius lankytojų. Jų pavyzdžiu ėmė sekti ir kiti Lietuvos miestai bei bendruomenės.

Smagių šviesų tradicija pamažu atkeliauja ir į Tauragę. Kai kurios bendruomenės moliūgų žibintus gamino ir jais džiaugėsi praėjusį savaitgalį, o tauragiškiai J.V.Kalvano parke rinkosi šįvakar. Kaip ir skelbta, 17 val. parko prieigose ėmė būriuotis miestelėnai nešini moliūgais. Ne vienas noriai pozavo prie įdomiausių eksponatų. O dydžio įvairovė išties stulbinanti – nuo didžiulių ir iš tolo matomų galiūnų iki mažųjų, kurių ir nepastebėtum, jei ne šviečianti žvakutė.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras