Kalėdų Senelis davė startą bėgikams(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-12-15 12:29

Mortos Mikutytės nuotraukos

Pilies aikštėje šiandien sujudimas nuo pat ryto. Išsirikiavę mugės prekeiviai laukė pirkėjų, o žiūrovai trepsėjo skambant muzikai, kol prasidėjo daugelį išjudinęs kalėdinis bėgimas.

Tauragėje prie pilies sienos išsirikiavę mugės prekeiviai klientų laukė nuo pat ryto. Norintieji galėjo įsigyti rankų darbo lino dirbinių stalui papuošti, muilo gabalėlį, įvairių rūšių arbatos. Ne vienas rikiavosi eilėje prie prekystalio, kur buvo prekiaujama mėsos gaminiais. Žinoma, vaikus labiausiai traukė įvairūs užkandžiai, ne vieną nuo žiemiškos vėsos apsaugojo šaulių dalinta karšta arbata.

Neilgai trukus prasidėjo ir lauktas renginys – kalėdinis gerumo bėgimas. Pirmiausia startas duotas mažiesiems bėgikams, bet prieš tai – apšilimas. Skambant linksmai muzikai ir ant scenos rodant judesius, visi prieš bėgimą privalėjo apšildyti raumenis. Kalėdų Seneliui davus startą, visi skubėjo kuo greičiau pasiekti finišą. Kas galėjo, bėgo patys, o negalinčius už rankos vedėsi ar net vežimukuose pavėžino mamos, bet finišo liniją kirto visi.

Po mažųjų bėgimo buvusios nedidelės pertraukos, starto komanda duota ir vyresniesiems. Šiems skirta kiek ilgesnė distancija, tad grįžtančiųjų laukta skambant muzikai. Sugrįžusieji apdovanoti medaliais.

Renginio metu džiugino ir pajudėti, kad nesušaltų, kvietė grupės E.G.O. dainininkai, atlikę gerai žinomas dainas. Negausiai susirinkę žiūrovai smagiai trepsėjo į taktą ir dainavo kartu bei nekantraudami laukė Kalėdų Senelio telefono būdelės atidarymo. Pagaliau mažieji galės paskambinti jam ir išsakyti slapčiausias savo svajones.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras