Krikštynų atributika: ko svarbu nepamiršti?(5)

2018-08-24 06:33

Krikštynos – tai viena gražiausių religinių švenčių, kurių metu vaiko tėvai ir krikšto tėvai pasižada užauginti dorą pilietį. Pasiruošimas šiai šventei kartais trunka gana ilgai, ir dažnai susimąstoma, ar organizuojant šventę nebuvo pamiršta nė viena svarbi smulkmena. Krikštynų atributika – taip pat labai svarbi, kai siekiama, kad viskas būtų tiesiog tobula, taigi ko svarbu nepamiršti?

Pasirūpinkite šventės kvietimais

Krikštynoms pradedama ruoštis likus keliems mėnesiams iki šios šventės, o kvietimus įprastai nusprendžiama įteikti dar prieš mėnesį (krikšto tėvus patartina kviesti dar anksčiau). Kvietimai – tai tokia krikštynų atributika, kurią galima paruošti savarankiškai arba galima kreiptis į specialistus, kurie tuo pasirūpins už jus. Krikštynų kvietimai gali būti labai įvairūs – juos galite papuošti krikštijamo vaiko pirštų ar rankos atspaudu ir t.t.

Šventės salės papuošimai

Sprendimų, kaip būtų galima papuošti šventės salę, yra tikrai nemažai, tad visada bus galima nuspręsti, kurie jų gali būti pats geriausias pasirinkimas:

* Balionai – tai labai populiari krikštynų atributika, kuri puikiai tinka puošiant šventės salę. Palanku tai, kad balionų kaina yra gana nedidelė, be to, salę bus galima papuošti be didelių pastangų ir nesugaištant daug laiko;

* Popierinės dekoracijos – taip pat palankus pasirinkimas, kai siekiama, kad salė atrodytų tikrai labai puošniai, tačiau tam neprireiktų labai didelių investicijų;

* Gyvos gėlės puikiai tinka įvairioms šventėms, taip pat krikštynoms, tad galima pasvarstyti ir apie tokį pasirinkimą. Jums tereikės susirasti tiekėją, galintį pasiūlyti gana didelį gėlių pasirinkimą palankiomis kainomis, ir galėsite būti užtikrinti, kad šventės vieta atrodys tikrai įspūdingai;

* Taip pat galite rinktis įvairias kitas dekoracijas, pavyzdžiui, dekoratyvinius narvelius, pliušinius žaislus ir t.t.

Stalo serviravimas

Staltiesės, servetėlės, indai ir stalo dekoracijos – taip pat labai svarbi krikštynų atributika, kurią renkantis vertėtų gerai pagalvoti, kokie sprendimai bus patys palankiausi. Pasvarstykite ir apie tai, kaip susodinsite svečius: kiekvieno svečio vietoje galite padėti kortelę su vardu, taip pat galite pasirinkti saldžius kepinius (pavyzdžiui, keksiukus), į kuriuos galėsite įsmeigti kortelę su vardu ir t.t.

Krikštynų atributika gali būti siūloma įvairiose pardavimo vietose, tad galite pasirinkti tokias, kuriose siūlomos produkcijos pasirinkimas būtų pats didžiausias. Puikus pasirinkimas gali būti ne vien fizinės, bet taip pat internetinės parduotuvės, kuriose rasite labai įvairios krikštynų atributikos, o jos užsakymui sugaišite ne daugiau nei keletą laisvų minučių.

Užs. Nr. 134

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras