Pareigūnai Tauragėje dalino tulpių žiedus(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-03-08 09:31

Mortos Mikutytės nuotraukos

Kasmet kovo 8–ąją, Tarptautinę moterų solidarumo dieną, vyrai moterims demonstruoja išskirtinį dėmesį. Gėlės žiedas, nuoširdi šypsena ar šiltas sveikinimo žodis – priežastis nusišypsoti ir likusią dienos dalį būti puikiai nusiteikus.

Tradiciškai tokiu dėmesiu moteris apdovanoja ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) vyrų kolektyvas. Šiandien nuo ankstyvo ryto komisariato koridoriuose buvo girdėti šurmulys – būrys kolegų įteikė tulpių žiedus ir pakvietė visas moteris kavos puodeliui.

Dėmesiu apdovanotos buvo ne tik komisariatų darbuotojos, bet ir automobilių vairuotojos. Jau tradicija tapo, kad kovo 8–osios proga policijos pareigūnai pasveikina ir eismo dalyves. Aptarnaujamoje teritorijoje sustabdytoms vairuotojoms pareigūnai moters dienos proga įteikė po tulpę ir palinkėjo joms gero kelio. Nors tradicija tęsiasi nebe pirmus metus, ne viena moteris, išvydusi stabdantį pareigūną, pasimetė. Dalis puolė ieškoti dokumentų, kitos, gavusios gėlės žiedą, sutrikdavo, bet visų jų veidus puošė plačios šypsenos.

Policijos pareigūnai, linki, kad ši diena būtų ypatinga, kad dėmesiu nustebintų ne tik policijos pareigūnai, bet ir artimieji.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras