Poilsio dienomis – daug koncertų ir krepšinio(5)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-02-08 12:58

Daivos Žebelienės asociatyvi nuotrauka

Nors Vasario 16-osios iškilmės dar tik kitą savaitgalį, artėjančios kelios dienos taip pat bus įdomios ir smagios. Jau dabar pramogauja rajono neįgaliųjų draugijų nariai, kiek vėliau – ir kitokios pramogos. Ir žinoma, bus daug krepšinio.

Šiandien 15 val. Tauragės bendruomenių namuose pabendrauti, kartu pabūti suplanavo Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos ir Tauragės ratukų sąjungos nariai. Simboliškai savo susibūrimą pavadinę „Mes kartu“, jie planuoja išklausyti paskaitą, sudalyvauti jogos užsiėmime. Skelbiama, kad bus šokiai, muzika, poezija ir daug kitokių įdomių dalykų.

Literatūriškam susiėjimui kviečia ir tikinčiųjų bendruomenė. 19 val. Tauragės Švč. Trejybės parapijos namuose renginys „Kai tu mane pakvietei“. Informuojama, kad susirinkusieji galės sudalyvauti teatralizuotuose literatūriniuose pokalbiuose.

Sporto aistruoliai šįvakar 19.30 val. rinksis laisvalaikio centre „Fortūna“. Ten vyks regioninės krepšinio lygos (RKL) varžybos. Krepšinio aikštelėje susikaus Tauragės „Fortūna-Agava“ su Panevėžio „Bangene-Aivera“. Ar palaikysite saviškius?

Šeštadienio popietę įdomiau praleisti bus galima Lomiuose. Ten esančiuose kultūros namuose bus pristatyti tremtinės Onos Vaitkevičienės kūrybinių darbų paroda. Atidarymas planuojamas 14 val.

Šeštadienio vakaras bus toks sportiškas, kad aistruolių palaikymo reikės ir Skaudvilėje, ir Tauragėje. 10.30 val. Skaudvilės gimnazijoje planuojamas krepšinio turnyras 3x3. Vėliau, 16.30 val., aistruoliai laukiami „Bastilijos“ sporto komplekse. Nacionalinės krepšinio lygos varžybose susikaus Tauragės KK ir Jonavos „Sintek-Jonava“. Panašu, kad lietuviams krepšinio per daug nebus.

Ypatinga sekmadienio popietė planuojama Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje. Po mišių, 13 val. po bažnyčios skliautais aidės tauragiškių balsai. Į gimtinę savo talento pademonstruoti grįžta studentėmis tapusios Virginija Bartušytė ir Lorijana Laurinskaitė. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuojančios merginos atliks keletą kūrinių.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras