Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurį kandidatą į Tauragės rajono savivaldybės mero postą atiduotumėte savo balsą?

 Rezultatai

Pokemonų manija užkariauja ir Tauragę(13)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-07-22 12:36

Į telefonus nosį įbedę gatvėmis vaikštantys vaikai jau nieko nebestebina. Autorės nuotrauka

Akis į telefonų ekranus nudelbę po miestą besisukiojantys jaunuoliai mieste jau dažnas vaizdelis – jie panirę į virtualių pokemonų gaudymą. Pasaulyje žaibiškai populiarėjantis šių metų žaidimas „Pokemon Go“ neaplenkė ir lietuvių.

Lietuvaičiai dėl šio žaidimo kraustosi iš proto. Šie monstrai, gyvenantys Pokemonų pasaulyje, yra itin populiarūs filmų, serialų, kompiuterinių žaidimų veikėjai.
 Jono Viktoro Kalvano parke „Tauragės kurjerio“ pakalbinti jaunuoliai sakė neatsispyrę pagundai parsisiųsti šį žaidimą ir paklajoti po miestą.

– Mieste daug pokemonų, aš juos jau antra savaitė gaudau, ir labai gerai sekasi, – pasigyrė keturiolikmetis. – O dabar padedu žaidimą perprasti draugui.

Paklausti, ar daug laiko skiria žaidimui, jaunuoliai susižvalgę palinksėjo galvomis:

– Daug. Bet tai gerai, nes nesėdime namuose. Išeiname į lauką, pasivaikštome, toks ir yra žaidimo tikslas. 

Bet žaidžiančiųjų tyko pavojai. Ne vienas vairuotojas, ko gero, stebėjo, kaip galvos nepakeldamas ir akių nuo telefono neatitraukdamas jaunuolis kerta gatvę.

– Mes tai atsargiai einame per gatves. Nors matėme, kad ir patys vairuotojai sustoję gaudo pokemonus, – pastebėjo vaikinukai.

Kaip pasakojo ne vienas kalbintas tėvelis, dažnai į miestą pokemonus gaudančius jaunuolius jie išleidžiantys su baime, kad ko nenutiktų. Ir ypač vakarais. Nors dažnai būna ir taip, kad vaikai tiesiog dingsta.

– Dukrą palikęs mašinoje, nuėjau į parduotuvę, grįžtu, o dukros nėra. O ji, pasirodo, nulėkė prie netoliese stovinčios bažnyčios. Grįžusi blizgančiomis akimis sako, kiek ten pokemonų daug, – apie nuotykius Skaudvilėje stebėdamasis, kaip plinta žaidimas,  pasakojo vienas tėvelis.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras