Rudens vakarai renginiuose jaukesni(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-10-04 13:48

TK archyvo asociatyvi nuotrauka

Artėjant savaitgaliui, kai svarstoma, kaip praleisti laisvalaikį, skubame ieškoti informacijos apie būsimus renginius. Tauragės rajone planuojami net keli: laukia smagus vakaras Lomiuose, muzikali vakaronė Skaudvilėje, o kiek vėliau – ir Sartininkuose.

Pirmieji šį rudenišką savaitgalį pradės lomiškiai. Jie suplanavo tradicinį renginį „Keli balsai, viena širdis“. Jame dalyvauti sukviesti giminės, kaimynai ir draugai. Dalyviai jau paruošė dainą, šokį ar kitokį programos numerį, kurio trukmė – ne ilgesnė kaip 5 min. Trumpi pasirodymai jau ne pirmą kartą džiugins kaimo bendruomenės narius ir praskaidrins lietingą vakarą. Lomių kultūros namuose vyksiančio renginio pradžia – 19 val.

Rytoj į svečius kviečia skaudviliškiai. 18 val. suplanuota iškilminga kultūrinio sezono atidarymo šventė. Tradiciškai vyks Skaudvilės meno mėgėjų kolektyvų prisistatymai su koncertine programa. O kartu linksminsis ir į svečius pakviesti Kėdainių kultūros centro Labūnavos liaudiškos muzikos kapelos „Barupė“ nariai.

Smagus sekmadienis numatytas Sartininkuose. Kultūros namuose vyks pamėgta derliaus šventė „Rudens suktinis“. Šventiškos mugės metu vyks paroda „Rudeninio derliaus kūrinys“. Gražiausio ir įdomiausio parodos objekto autoriaus laukia apdovanojimai. Netrūks liaudiškos muzikos, vaišių. Svečiuosis ir skaudviliškiai su savo pasirodymu. Jie vaidins spektaklį „Kas netiesa – nebūtinai melas“.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras