Rytinė karių mankšta – su Benediktu Vanagu(2)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-03-27 14:39

Eugenijaus Ambrozo nuotraukos

Šiandien Kęstučio batalione kariai galėjo susipažinti su žinomu Dakaro ralio lenktynininku Benediktu Vanagu. Sportininkas ne tik bendravo su kariais ir atsakinėjo į jų klausimus, bet ir kartu darė mankštą, nė kiek neatsilikdamas.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono atstovas kapitonas Kęstutis Danaitis, lenktynininkas Benediktas Vanagas į batalioną atvyko antradienį vakare. Jis kartu su kariais vakarienei valgė kareivišką košę, aplankė pratybose dalyvaujančius karius. Ryte su visais atliko mankštos pratimus.

– Mankšta Benediktui ne naujiena, nes jis priklauso Lietuvos šaulių sąjungai. 8.30 val. turėjo susitikimą su Bataliono kariais ramovėje. Susitikimo metu daugiausia buvo kalbama apie motyvaciją, ryžtą. Papasakojo, kaip jis su sulaužyta ranka dalyvavo Dakaro ralyje. Kariai domėjosi Benedikto Vanago šių metų planais ir dėl dalyvavimo Dakaro ralyje 2020 m., kaip jis pritaiko turimus įgūdžius kariuomenėje ir atvirkščiai – karinius įgūdžius lenktynėse, – vizito detalėmis pasidalino K.Danaitis.

Anot bataliono atstovo spaudai, pagrindinis tokio vizito tikslas buvo motyvuoti karius, parodyti jauniems kariams, kad ir garsenybės domisi Lietuvos kariuomene.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras