Savaitgalį – kalėdinis bėgimas ir bušido čempionatas(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-12-14 13:49

Renaldo Malycho nuotrauka

Artėjančios Kalėdos – pats darbymetis renginių organizatoriams. Visi stengiasi privilioti žiūrovą kuo įdomesniais, smagesniais renginiais, kurie prasidės jau šįvakar. Jau netrukus startą duos Skaudvilė, po jos – Batakiai.

Jau šį vakarą Skaudvilėje žadamas įdomus renginys istorijos mėgėjams. Kultūros namuose į svečius kvies istorikų šeimyninis tandemas Vytenis ir Junona Almonaičiai, pristatysiantys knygos „Pietų Karšuva: keliautojo po Tauragės kraštą žinynas“ naują papildytą leidimą. Pristatymas prasidės jau 17 val.

Jau tradiciškai į Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešąją biblioteką atvyksta dar vienas žymus svečias. Šįkart 17.30 val. į svečius kvies visoje Lietuvoje žinomas ir populiarus aktorius Giedrius Savickas, atlikęs daugybę vaidmenų filmuose ir spektakliuose.

Kalėdinių renginių ciklą šį savaitgalį pradės Batakiai. Šįvakar 18 val. kaimo bendruomenė ir svečiai įžiebs kalėdinę eglutę. O Batakių bibliotekos teatras kviečia į spektaklio „Nenuorama žmona“ premjerą.

Gausybė renginių rytoj laukia Tauragėje. Šventė prasidės nuo pat ryto. Tauragiškių ir miesto svečių laukia smagi tradicinė mugė. Vidurdienį vyks kalėdinis gerumo bėgimas. Po jo Tauragės moksleivių kūrybos centro koncertas, o 13 val. sceną užims grupė E.G.O. Mažieji tauragiškiai turbūt labiausiai laukia 14 valandos, kai bus oficialiai atidaryta Kalėdų Senelio telefono būdelė – pagaliau visi norintys galės paskambinti Seneliui ir išsakyti savo slapčiausias svajones.

Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centro kiemelyje 17 val. bus užkurtas laužas, o prie jo susirinkusieji galės jaukiai klausytis Tauragės krašto kalėdinių pasakų vaikams.

Kiek pikantiškesnis vaizdas žadamas „Bastilijos“ sporto komplekse – vyks bušido čempionatas. Žadamas ir tauragiškio Tomo Pakutinsko pasirodymas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras