Savaitgalį organizatoriai ilsisi(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-09-07 13:50

Dar vakar šioje scenoje dainavo Vaida Genytė, o šįvakar bus rodomas „Kino pavasario“ filmas. Renaldo Malycho nuotrauka

Mokslo ir žinių diena linksmai pradėjus rudenį, ateinantis savaitgalis bus ramesnis. Renginių, mūsų žiniomis, vos du.

Panašu, kad vasarą entuziastingai dirbus ir visaip išradingai viliojus žmones į pačius įvairiausius renginius, ruduo visus išblaškė. Tuo pačiu ir organizatorius, mat mūsų sąraše – vos du renginiai šį savaitgalį. Žinoma, galima džiūgauti, kad jie tikrai kokybiški ir turėtų pritraukti ne vieno tauragiškio dėmesį.

Jau šįvakar Tauragės pilies kiemelyje bus demonstruojamas filmas „Ką žmonės pasakys“. Tai kino juosta apie šešiolikmetę pakistanietę Norvegijoje. Šeimoje ji pakistanietė, su draugais – norvegė. Griežto tėvo dėka paauglė Niša išsiunčiama pas konservatyvius giminaičius į Pakistaną, kur jai tenka susipažinti su saviškių kultūra. Šis „Kino pavasario“ filmas, „Kino karavano“ projekto dėka atkeliavęs į Tauragę. Juo bus galima gėrėtis nemokamai.

Sekmadienį nuo pat ryto lyrišką nuotaiką išblaškys galingų variklių gausmas. Mažonų karjere ir vėl susiburs 4x4 mėgėjai. Bus galima stebėti entuziastų bandymus pravažiuoti pačiomis nepravažiausiomis vietomis. Reginys žada būti triukšmingas ir purvinas.

Rugsėjo 7 d. 20.30 val. Tauragės pilies kiemelyje – filmas „Ką žmonės pasakys“.

Rugsėjo 9 d. 8.00 val. 4x4 bekelės pravažumo čempionatas Mažonų karjere.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras