Savaitgalį pradeda teatralai(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-03-01 12:55

Reginos Genienės asociatyvi nuotrauka

Kone ant kiekvienos skelbimų lentos puikuojasi rinkimų plakatai ir ragina sekmadienį ateiti balsuoti. O štai teatralai kviečia užsimiršti ir pasidžiaugti į Skaudvilę.

Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka šįvakar savo salėje pasiners į dvasinius reikalus. Į svečius atvyksta sesuo salezietė Liucija. Ji su žiūrovais bendraus tema „Dvasingumas: mada, būtinybė ar iššūkis?“

Kiek nuotaikingesnis renginys laukia Skaudvilėje. Tradicinė „Skaudvilės rampa 2019“ šiemet žiūrovus nudžiugins trimis spektakliais. 16.30 val. scenon pakils Skaudvilės kultūros namų mėgėjų teatras. Aktorių trupė suvaidins komediją „Daktaras irgi žmogus“. Kiek vėliau, 17.20 val. susirinkusiųjų dėmesio reikalaus Skaudvilės bendruomenės teatras. Aktoriai vaidins V.Galinaičio komedijoje „Vaiduokliai“. Ir galiausiai kantrieji bei smalsieji žiūrovai 18.10 val. sulauks Batakių bibliotekos skaitytojų teatro. Jie suvaidins J.Grušo spektaklį „Nenuorama žmona“.

Sporto mėgėjus šįvakar visi keliai veda į sporto salę. 18 val. „Bastilijos“ sporto komplekse krepšininkai pradės NKL varžybas. Susikaus Tauragės KK ir Gargždų SC.

Šiek tiek vėliau, 19.30 val. varžybos bus ir laisvalaikio centre „Fortūna“. Susirungs Tauragės „Fortūna-Agava“ su Akmenės SC „Grudita“.

Linksmas laikas numatomas ir rytoj. Šeštadienį 11 val. norkaitiškiai linksminsis kaip reikiant. Nieko nelaukiant pradedamos Užgavėnės. Juk pavasaris jau čia, o žiema iš kiemo nevaryta!

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras