Šią savaitę dažnai palynos(0)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2015-09-07 11:44

Kol laukiame prognozuoto lietučio, galime pasišildyti saulės spinduliuose. Raimondos Alysienės nuotrauka

Nors iki savaitės vidurio sinoptikai pranašauja lietutį, antra savaitės pusė ir savaitgalis turėtų būti visai neblogi: truputėlį lietučio, dar sulauksime ir šilumos, ir net vasariškos. Bet ruošiant žinutę iškilo klausimas, ar galima meteorologus paduoti į teismą už netikslią prognozę – pirmadienio beveik pietūs, pasak sinoptikų, Tauragėje turėtų lyti, dangumi slinkti tamsūs debesys, o už lango šviečia saulutė. Ir šypsosi, ko gero, ir prognozes sudarantiems, ir jas žiūrinėjantiems.

Šiandien dieną oro temperatūra Tauragėje sušils iki 16 laipsnių, prognozuojamas didelis debesuotumas ir nedidelis lietus. Vakare temperatūra nukris iki 13 laipsnių, nors debesuota mažai, galima tikėtis nedidelio lietučio. Vėjas nuo pietų stiprės iki 5 m/s vakare ir pūs iš šiaurės vakarų.

Antradienio naktį ir rytą pranašaujama 11 laipsnių temperatūra, dieną sušils iki +17 laipsnių, vakare temperatūra nukris iki +13 laipsnių. Nepamirškite skėčio – visą dieną sinoptikai pranašauja nedidelį lietų. Vėjas ryte pūs iš vakarų, įdienojus – iš šiaurės 3–4 m/s.

Trečiadienio naktį ir rytą temperatūra beveik nesiskirs – 11–12 laipsnių šilumos. Dieną termometro stulpelis rodys +17, nedidelis lietus. Bet vakaras bus gražus: giedra, temperatūra +14, nestiprus ir vėjelis, tik 2 m/s.

Ketvirtadienį sinoptikai pranašauja be lietaus. Naktį temperatūra +10 laipsnių, ryte – laipsniu šilčiau, o dieną sušils iki 17 laipsnių. Pūs nestiprus, 2–3 m/s, šiaurės rytų vėjelis. Jei išsiruošite pasivaikščioti, tai galite tikėtis +12 laipsnių.

Penktadienis, nors ir debesuotas, bet be lietaus. Naktį temperatūra +10, ryte truputėlį šilčiau, o įdienojus įšils iki 18 laipsnių. Vėjelis tą dieną pūs iš rytų, 2–4 m/s.

Jei šeštadienį planuojate praleisti bulvių lauke, tai gali ir nepavykti. Ir ryte, ir dieną sinoptikai pranašauja lietų, nors ir nedidelį. Oro temperatūra ir naktį, ir rytą vienoda – +13 laipsnių. O dieną sušils iki 18 laipsnių. Pajusite ir vėjelio gūsius, iš rytų pusės jis pūstels 4–5 m/s greičiu.

Bet sekmadienį galima skelbti bulviakasio diena: lietus nenumatomas, dieną sušils iki 19 laipsnių, tik vėjas kiek stipresnis – 6 m/s.  

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras