Tauragėje pyragų dienai pasiruošta(2)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-11-06 07:08

Daivos Žebelienės nuotrauka

Kasmet lapkričio 6-ąją minima Pyragų diena, kai šeimininkių iškepti gardumynai ne tik puošia stalus, bet ir atlieka labdaringą funkciją. Kiekvienas norintis gali įsigyti gardaus pyrago gabalėlį, o sumokėti pinigai bus panaudoti kilniam tikslui. Prie šios akcijos jungiasi ir Tauragės įstaigų darbuotojai.

„Tv3“ televizijos iniciatyva lapkričio 6-oji paskelbta Pyragų diena. Tokiu būdu prie tradicinės ir puikiai žinomos „Išsipildymo akcijos“ prisidėti gali kiekvienas. Vieni kepa pyragus, kiti juos perka ir skanauja, o surinktos lėšos pasiekia „Išsipildymo akcijos“ herojus.

Reikia paminėti, kad bėgant metams prie Pyragų dienos prisijungia tiek daug įvairiausių žmonių, kad ir surenkami pinigai atitenka nebūtinai minėtai akcijai. Štai Tauragės ligoninės kolektyvas lapkričio 6-ąją nukrauna stalus pyragais, kad surinktų pinigų bei įvairių daiktų savo pačių iniciatyvai „Pasidalink. Mama – mamai“. Laukiami patys įvairiausi naujagimiams reikalingi daiktai, kurie talpinami prie akušerijos-ginekologijos skyriaus esančioje spintelėje. Nepasiturinčios mamos gali pasiimti joms reikalingų daiktų, kurie tikrai pravers auginant mažylius.

pexels.com nuotrauka

Tauragės B.Baltrušaitytės viešosios bibliotekos kolektyvas savo feisbuko paskyroje taip pat ragina šiandien užsukti. Bibliotekininkai vaišins pyragais, rinks aukas, o už jas planuoja pildyti vaikų svajones.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras