Užsienio atlikėjai pritraukė minią(16) 

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-06-02 07:58

Mortos Mikutytės nuotraukos

Vakar Vasaros estradoje vykęs koncertas sulaukė didžiulio skaičiaus klausytojų. Jauni ir vyresni laukė ne tik Romo Dambrausko, bet ir dviejų užsienio atlikėjų. Galiausiai padangę nušvietę fejerverkai įspūdį paliko kiekvienam.

Kone valanda prieš koncertą į Vasaros estradą pradėjo plūsti tauragiškiai ir miesto svečiai. Vyresni skubėjo užimti patogias sėdimas vietas, jaunimas savo ruožtu stengėsi pakliūti kuo arčiau scenos. Reikia pastebėti, kad žiūrovų skaičius gerokai pranoko penktadienio vakarą, kai šlapių suoliukų nepabūgę tauragiškiai laukė ansamblių vakaro.

Pirmas į sceną renginio vedėjo Laimono Rimkaus pakviestas kilo legendinis Lietuvos estrados dainininkas Romas Dambrauskas. Daugeliui atlikėjo dainuojamų dainų žmonės pritarė, lingavo į taktą ir plojo.

Galiausiai jau sutemus ant scenos su grupe pakviestas F.R.David. Sujudo net ir jaunesnės kartos klausytojai, kurie gal nė nebuvo gimę, kai šis atlikėjas buvo „ant bangos“. Galima net teigti, kad muzika tikrai suvienija, nes šio atlikėjo muzika ir senos dainos išjudino visus – ir vyresnius, ir jaunesnius.

Vakaro kulminacija tapo įspūdingi fejerverkai, tauragiškius džiuginę iš kito Jūros upės kranto. Nuostabiai nušviestas dangus pakvietė ir paskutinį vakaro atlikėją – DJ Sash. Jo grojamos ritmingos šokių muzikos ritmas aidėjo kone per visą Tauragę ir kvietė į turbūt į didžiausią didžiausią diskoteką.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras