Ieškoti nuotykių – į Ventspilį!(2)  

Rėmėjo turinys | Redakcijos žurnalistai nedalyvavo kuriant šį turinį

2016-05-02 06:55
Vienas žinomiausių turistams galutinių tikslų Latvijoje yra Ventspilis – sutvarkytas, šiuolaikinis ir žydintis miestas prie Baltijos jūros, kuriame šeimos su vaikais ras įvairių poilsio galimybių. Mėgstami šeimos poilsio centrai Ventspilyje yra Nuotykių parkas ir Vandens nuotykių parkas.

Nuotykių parko istorija prasidėjo nuo slidinėjimo kalno sukūrimo idėjos, o dabar Ventspilio miesto pakraštyje dirbtinai formuojamas unikalus kalnas – Lembergo skrybėlė, kurio papėdėje išsidėstę įvairūs atrakcionai, virvių trasa su kliūtimis, veikparkas, BMX trasa ir futbolo aikštė. Esminis Nuotykių parko vystymosi etapas realizuotas 2013 metais, kai buvo atidaryta nauja Nuotykių parko atrakcionų zona. Iš daugiau kaip dvidešimties Nuotykių parke prieinamų aktyvios veiklos rūšių kiekvienas ras sau tinkamą. Vaikus ir suaugusiuosius džiugins čiuožimo su padangomis trasa, keturviečiai batutai su stogu, bamperių mašinų aikštė ir bamperių valčių atrakcionai. Mažiausiuosius sudomins vaikų vairavimo mokykla, šuolių su guma batutai, žaidimų namelis su čiuožimo kalneliais ir spalvotais kamuoliais.

Informacija 

Informacija 

Nuotykių parkas

Saules gatvė 141, Ventspilis, tel. 28611333,

http://www.piedzivojumuparks.lv/lt

Vandens nuotykių parkas

Lauku gatvė 5, Ventspilis, tel. 63623974,

http://www.udensparks.lv/lt

Paplūdimio vandens parkas

(veikia nuo birželio 3 d.)

Medņu gatvė 19, Ventspilis, tel. 26429684,

http://www.pludmalesakvaparks.lv

Smagiai praleisti laiką galima ir virvių trasose „Katino takas” ir „Lokiukas”. Ekstremalių nuotykių mėgėjus sudomins tramplino valtys, nusileidžiančios laisvu kritimu nuo 9 m aukščio estakados. Jaunimo kompaniją sudomins dažasvydžio žaidimas, katapultavimasis specialioje katapultoje ir rodeo ant buliaus. Apie šiuos ir kitus atrakcionus, paslaugų kainas ir darbo laiką sužinosite interneto tinklalapyje http://www.piedzivojumuparks.lv/lt/.

Po aktyvaus poilsio šviežiame ore maloniu kontrastu bus Vandens nuotykių parkas uždarose patalpose. Čia, vandens atrakcionų zonoje, sukurtas dirbtinių bangų baseinas, kuriame bangos veikia periodiškai, yra šiltas baseinas su vandens kaskada ir horizontaliomis masažo čiurkšlėmis, vaikų baseinas, du čiuožimo latakai ir dirbtinė kalnų upė. Lankytojai gali atsipalaiduoti SPA voniose ir saunoje. SPA zonoje yra trys įvairios pirtys, druskos kambarys, masažo vonia ir dušas. Ir vandens atrakcionus, ir SPA paslaugas galima įsigyti kartu ar atskirai.

Vasaros sezonu poilsiautojai pamėgo Paplūdimio vandensparką su čiuožimo latakais, burbulų voniomis, sauna ir baseinais, atskira mažylių zona.

Išsamios informacijos apie turizmo galimybes Ventspilyje lietuvių kalba yra interneto tinklalapyje www.visitventspils.com

Užs.Nr. 63

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras