Rajono meras vakar parskrido iš lėktuvo katastrofos sukrėsto Šarm aš Šeicho (papildyta mero įspūdžiais)(32)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2015-11-09 10:00

Stop kadras iš lryto.tv

Vakar, lapkričio 8-ąją, kartu su kitais lietuviais iš Šarm aš Šeicho po savaitės atostogų parskrido ir Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis su žmona. 

Netrukus po spalio 31-osios ryte Egipte įvykusios Rusijos lėktuvo katastrofos, per kurią žuvo 224 Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos piliečiai, į Šarm aš Šeichą atostogauti išskrido ir mūsų rajono meras Sigitas Mičiulis.

Žurnalistų Vilniaus oro uoste kalbinti iš kelionės grįžę lietuviai Egipte sakė pasigedę kelionių organizatorių ir kitų Lietuvos atstovybių rūpesčio.

Telefonu kalbintas rajono meras į klausimą, kokiomis nuotaikomis skrido atostogauti jau žinodamas apie lėktuvo katastrofą, atsakė linksmai:

– Buvau ramus ir saugus, nes mano žmonai būrėja išpranašavo, kad ji gyvens 90 metų.

Pasak mero, tris pirmąsias atostogų dienas jis jautėsi labai keistai, nes seniai taip buvo, kad nieko rimto neveikė, tik ilsėjosi, lepinosi 30 laipsnių karščiu ir valgė. Kaip aktyvaus laisvalaikio mėgėjas, meras neapsiėjo be sporto – lankė įvairius užsiėmimus.

Apie lėktuvo katastrofą kurorte, anot Sigito Mičiulio, niekas labai nekalbėjo ir neaiškino, daugiau informacijos jiedu su žmona sužinodavo per CNN kanalą.

– Skaudu, kad tiek žmonių žuvo. Kuo pasaulis labiau tobulėja, tuo daugiau nuprotėja, – sakė rajono meras S.Mičiulis.

Jis pasidžiaugė ir kelionių agentūra, kurios negalėjo įvardyti, nes kelionės reikalais rūpinosi žmona. Lietuviai, tarp jų ir Tauragės meras su žmona, namo iš Šarm aš Šeicho grįžo papildomu reisu, apie tai, kad reisas vėluos, jie buvo įspėti trumpąja žinute, ir su lagaminais. O, pavyzdžiui, rusai, pasak S.Mičiulio, parskraidinti namo be lagaminų.

Lauktuvių rajono politikas iš Egipto vežė simbolines dovanas: anūkams po marškinėlius, magnetukų ir saldainių.

Tai jau antroji mero S.Mičiulio kelionė į Egiptą. Pirmoji, pasak jo, vyko praėjus metams po lėktuvo katastrofos 2004-aisiais, kai į Raudonąją jūrą netoli Šarm aš Šeicho kurorto nukrito egiptiečių lėktuvas, kuriuo skrido 135 daugiausiai prancūzų tautybės turistai ir 13 komandos narių.

Skaityti komentarus (32) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras