Tauragiškiai Gruzijoje ruošiasi pasirodyti bičiulių šventėje(4)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-12-08 10:41

Tauragiškiai svetingai sutikti oro uoste.  Nuotrauka iš „Facebook“

Trečia diena Gruzijoje viešintys Tauragės moksleivių kūrybos (MKC) centro atlikėjai intensyviai ruošiasi bičiulių Zestafonio miesto dainų ir šokių ansamblio „Dzmebi“ 25-mečio šventės koncertui.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ iš saulėtosios Gruzijos pranešė MKC vadovė Jolanta Kazlauskienė, kelionėje į Zestafonį nesklandumų nebuvo, registracija į skrydį ir pats skrydis praėjo sklandžiai. Dauguma vaikų miegojo, net ir tie, kurie skrido pirmą kartą.

Tauragiškiai vaikai ir mokytojai apgyvendinti šokėjų šeimose. J.Kazlauskienė su vyru ir Ukrainos delegacijos vadovai apsistojo nakvynės namuose.

Sekmadienį tauragiškių delegacija stebėjo „Dzmebi“ repeticijos fragmentus, aptarė savaitės darbotvarkę. Delegacija lankėsi Zestafonio 2-oje vidurinėje mokykloje, kurioje bus perduota ir pasirašyta šios mokyklos ir „Šaltinio“ progimnazijos bendradarbiavimo sutartis, surengtas ir tauragiškių, kaip sakė J.Kazlauskienė, mini koncertas. Jau spėta programą pristatyti ir Zestafonio Muzikos mokykloje.

Mūsų kraštiečiai ir svetingieji gruzinai jau aptarė bendrą koncerto programą, kuri bus atlikta gruodžio 10-ąją per jubiliejinę ansamblio „Dzmebi“ šventę.

– O iki šventės dar turėsim jungtinių repeticijų Zestafonio dramos teatre, – informavo J.Kazkauskienė.

Po jubiliejaus tauragiškių laukia gastrolės kituose miestuose.

Atvykti į dainų ir šokių ansamblio „Dzmebi“ jubiliejų tauragiškiams gerai pažįstamas ansamblio vadovas Zaza Šalamberidzė MKC pilies teatro jaunimą ir vadovę žodžiu pakvietė dar pavasarį. Oficialaus kvietimo sulaukta rudenį. Per du mėnesius intensyvaus darbo kartu su MKC modernaus folkloro grupe „Gervės“ (vadovė A.Dambrauskienė) pastatytas muzikinis-choreografinis spektaklis „Laisvės ritmu“, tauragiškiams pristatytas Tauragės kultūros rūmuose gruodžio 1-ąją. Scenarijaus autorė ir režisierė – J.Kazlauskienė. Šis spektaklis taps gruodžio 10 d. Zestafonio dramos teatre vyksiančio ansamblio „Dzmebi“ jubiliejinio renginio teatralizuotu įvadu, dar labiau suvienysiančiu abu kolektyvus, draugaujančius jau 25-erius metus. 

Kartu su 24 MKC artistais ir dviem vadovėmis į Gruziją pas savo bendradarbiavimo partnerius išvykę ir keturi Tauragės muzikos mokyklos atstovai, tarp jų ir mokyklos direktorius Robertas Kazlauskas. Be to, norą bendradarbiauti su tauragiškiais yra pareiškusi ir Charagauri miesto muzikos mokykla, su kuria numatyta pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras