Pilies aikštėje – neatlygintinos kraujo donorystės akcija(3)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2015-06-17 16:18

Tauragiškiai aktyviai dalyvauja neatlygintinos kraujo donorystės akcijoje. Autorės nuotrauka

Nacionalinio kraujo centro organizuotas Neatlygintinos kraujo donorystės turas birželio 17-ąją užsuko į Tauragę. Pilies aikštėje įkurtoje kilnojamoje palapinėje kraujo pasiryžę paaukoti tauragiškiai turėjo net lukterėti eilėje.

Jau 6-asis neatlygintinos kraujo donorystės turas, prasidėjęs birželio 11-ąją, neatlenkė ir mūsų miesto. Nuo 11 val. Pilies aikštėje pastatytoje palapinėje norinčiųjų paaukoti kraujo netrūksta. Iki pietų, pasak akcijos organizatorių, visos trys kėdės būdavo užimtos.

Apie 14 val. centro atstovai sveikino 40-ąją donorę, kraujo aukojusią jau antrą kartą. Tiesa, norinčiųjų aukoti buvo ir daugiau, bet ne visi gali tapti donorais.

Nacionalinio kraujo centro rinkodaros vadybininkė Irma Pimpičkaitė pasidžiaugė tauragiškių aktyvumu:

– Tauragėje akcija viešojoje erdvėje vyksta pirmą kartą, o rezultatai labai džiugina. Manau, kad iki 19 val., kol mes būsime aikštėje, turėtų ateiti arti 100 donorų.

Akcijos organizatoriai pastebėjo, kad šis turas ypatingas, visuose miestuose, į kuriuos užsuka turas, ateina daugiau žmonių nei ankstesniais metais. Kaip padėką kiekvienam donorui kraujo centras dovanojo šokoladą, riešutų, atminimo dovanėlių, įteikė padėką. O pirmą kartą kraujo aukojusieji gavo ir tai patvirtinantį pažymėjimą.

Jei kraujo aukoję tauragiškiai turės jėgų, 17 val. vertėtų vėl sugrįžti į Pilies aikštę pasiklausyti merginų grupės „Pinup girls“ koncerto.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras