Šimtmečio naujagimiams dovanoja trispalves kojinytes(0)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-04-18 09:04

Katalikių moterų draugijos narių dovanomis džiaugiasi ne tik skyriaus vedėja Irena Narbutienė (dešinėje), bet ir visas skyrius. Mortos Mikutytės nuotrauka

Tauragės katalikių moterų draugijos narės nusprendė savaip paminėti Lietuvos valstybės šimtmetį – Tauragės ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriaus naujagimiams visus metus megs vilnones kojinytes. Jau numegzta 70 porų.

Praėjusią savaitę ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje buvo tikras sujudimas. Tauragės katalikių moterų draugijos narės atnešė naujagimiams dovanų – megztų vilnonių kojinyčių. Jos ypatingos – Lietuvos vėliavos spalvų. Tokiu savotišku būdu draugijos moterys nusprendė paminėti valstybės šimtmetį ir pasveikinti šiemet gimusius vaikus.

– Šios moterys labai rūpinasi mūsų skyriumi, per šventes gavome ir šventintą žvakę. Atnešė ir kepuryčių, tačiau jų nedovanojame, naudojame skyriuje, – dovanomis džiaugėsi skyriaus vedėja Irena Narbutienė.

Tauragės katalikių moterų draugijos narė Lina Augustienė juokavo, kad ne visoms mezgėjoms darbas lengvai einasi, tad jos kooperuojasi ir viena kitai padeda.

– Man nelabai išeina atnarėlė, tačiau šią vietą puikiai moka numegzti Ona Balčienė. Tai ji numezga man atnarėlę, aš jai kulniuką ir taip darbuojamės, – darbo niuansais dalijosi L.Augustienė.

27-ios draugijos narės šimtmečio naujagimiams jau dovanojo 70 porų kojinyčių su linkėjimais, užrašytais atvirukuose. 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras