„Taudentos“ įkūrėjai: mums svarbiausia – nepriekaištinga kokybė (13)

2018-10-12 10:29

Odontologijos klinikos „Taudenta“ medikai (iš kairės): odontologo padėjėja Raminta Erciūtė, gydytojas odontologas-implantologas Eimantas Ralys ir odontologė Justina Mačiulevičienė. Odontologijos klinikos nuotrauka 

Sveiki dantys – tai ne tik graži šypsena, bet ir viso mūsų organizmo sveikata. „Dantys – vienas svarbiausių žmogaus organų, nes jei jų neturėsime, prasidės daug kitų problemų – tinkamai nesukramčius maisto kamuos virškinimo problemos, kurios gali sukelti sveikatos sutrikimų, be to, įgysime bendravimo kompleksų, kils socializacijos problemų“, – savo dėstytojo žodžius pakartojo gydytoja odontologė Justina Mačiulevičienė. Pašnekovė kviečia apsilankyti modernioje odontologijos klinikoje „Taudenta“.

Dirba žinomi specialistai

Odontologijos klinika „Taudenta“ įsikūrusi Tauragėje, Dariaus ir Girėno g. 36, netoli autobusų stoties. Dantų techniko Deivido ir devynerių metų darbo patirties turinčios gydytojos odontologės Justinos Mačiulevičių įkurtoje klinikoje dirba ir implantologas, šioje srityje taip pat nenaujokas raseiniškis Eimantas Ralys bei odontologo padėjėja Raminta Erciūtė.  

„Taudenta“ duris pacientams atvėrė spalio 1-ąją ir nors klientų jai netrūksta, nes čia dirba tauragiškiams gerai žinomi specialistai, klinikos direktorius Deividas Mačiulevičius sako jaučiąs pareigą pranešti ir tiems, kurių žinia apie naują kliniką dar nepasiekė.

Implantai – paskiausiai

Odontologijos klinikoje atliekamos įvairios procedūros: dantų plombavimas, dantų šaknų kanalų gydymas, profesionali burnos higiena, dantų balinimas, dantų šalinimas, protezavimas, implantavimas. J.Mačiulevičienė, išvardijusi odontologijos klinikoje atliekamas paslaugas, iškart paaiškino, kad neatsitiktinai protezavimą, implantavimą paminėjo pabaigoje. Esą pirmiausia visada stengiamasi išsaugoti dantį.

– Paskubėjus ištraukti vėliau dėl to žmogus gali pasigailėti, kelio atgal nebėra, todėl labai svarbu dantis išsaugoti, – tikino gydytoja odontologė.

Svarbu – nelimituotas laikas ir kokybė

Medikė ir jos vyras dantų technikas atskleidė, kad įkurti savo nedidelę, bet jaukią ir modernią odontologijos kliniką buvo jųdviejų svajonė. J.Mačiulevičienė atviravo, kad norėjo dirbti, kaip sakoma, sau, kai neriboja limituotas laikas. Jau vien tuo skiriasi darbas valdiškoje ir privačioje įstaigoje.

– Kodėl žmonės turėtų ateiti pas mus arba kodėl pacientai jau ateina pas mus? Kiekvienas pasirenka, kur jam geriau. O mes pažadame kokybiškai atliktą darbą jaukioje klinikoje naujausia įranga. Tiek interjero detales, tiek įrangą rinkomės labai kruopščiai ir atsakingai. Esame įsigiję intraoralinę kamerą, kad pacientas monitoriuje galėtų matyti savo burnos būklę, tam kai kurie odontologai dar naudoja paprastus veidrodėlius. Į savo komandą pakvietėme raseiniškį implantologą Eimantą Ralį taip pat neatsitiktinai. Penkerių metų darbo patirties turintis implantologas Tauragėje jau yra užsirekomendavęs, – kalbėjo įstaigos vadovas D.Mačiulevičius.

Anot jo, E.Ralys taip pat trauks dantis. Šią paslaugą pacientams teiks ir J.Mačiulevičienė.

Klinikoje odontologijos paslaugos bus teikiamos ir vaikams.

Galima kreiptis ir nedarbo valandomis

Nors odontologijos klinika dirba nuo 8 iki 18 valandos darbo dienomis, pacientai priėmimo laiką gali suderinti pagal savo galimybes, o suskaudus dančiui paskambinti ir pagalbos sulaukti net savaitgalį.

Jau veikia odontologijos klinikos interneto svetainė www.taudenta.lt, tel. 8 620 660 66.    

– Mums svarbu ne, kaip sakoma, pinigus iš pacientų ištraukti, o gerai darbą atlikti. Klinikos atidarymo proga nuolaidų nėra, nes pas mus visada neaukštos kainos. Kokios? Apsilankykite pas mus ir sužinosite. Kainynas – priimamajame, – pokalbį baigė odontologijos klinikos direktorius D.Mačiulevičius.

Užs. Nr. 162

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras