Tauragės verslininkai onkologiniams ligoniams nuolaidų siūlyti neskuba(1)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-10-08 11:17

Daivos Žebelienės nuotrauka

Pamažu plintančios POLA nuolaidų kortelės, kurių privalumais gali naudotis sergantieji onkologinėmis ligomis, Tauragėje taip pat įgauna pagreitį. Tik verslininkų pasiūlymų kortelių turėtojams mūsuose dar maža.

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) kol kas yra viena didžiausių nevyriausybinių organizacijų, vienijanti beveik 30 pacientų organizacijų ir daugiau kaip 11 tūkst. onkologinių pacientų. Asociacija atstovauja ir gina onkologinių pacientų interesus valdžios institucijose, siūlo įvairias paslaugas, taip pat beveik 100 POLA partnerių teikia įvairias nuolaidas ir nemokamas paslaugas.

Tauragėje ši asociacija jau turi savo ambasadorę. Ja tapo Tauragės visuomenės sveikatos biurui vadovaujanti Daiva Genienė. Būtent į ją galima kreiptis onkologiniams ligoniams, norintiems įsigyti POLA kortelę.

– Vieno renginio metu aptarėme, kad Tauragėje nėra korteles galinčio išduoti ambasadoriaus. Kai atsirado tokia galimybė, per dvi savaites užėjo gal 8 žmonės dėl šių kortelių. Tauragės verslas nėra įsitraukęs į šių kortelių nuolaidų sistemą. Tačiau gausu vaistinių tinklų ir kitokių įstaigų teikiamų nuolaidų, – dėstė D.Genienė.

Kol kas pasidomėjus plačiau matyti, jog POLA kortelių turėtojams Tauragėje nuolaidas teikia tik Tauragės profesinio rengimo centras ir grožio salonas „Irena“. Kitos galiojančios nuolaidos – didesnių verslo tinklų.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras