Informacija / Redakcija

Redakcija

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ pirmasis numeris pasirodė 1997 m. rugsėjo 26 d. Leidžiamas antradieniais ir penktadieniais 5000 egz. tiražu.

Profesionalių žurnalistų komanda, jau 22 metus nešanti žinią Tauragės krašto ir visos Lietuvos žmonėms. Mūsų žurnalistiniai tyrimai demaskuoja korupcinius susitarimus, nepotizmą, padeda žmonėms išspręsti neįveikiamus biurokratinius slenksčius. „Tauragės kurjerio“ redakcija per daugelį darbo metų Tauragėje tapo paskutine instancija, kur paprasti žmonės suka ieškoti pagalbos ir teisybės. 

Visada buvome ir esame su savo skaitytojais, dirbame jiems ir tik jiems. Mūsų ruošiamos objektyvios ir nešališkos žinios leidžia užsitikrinti didžiausią skaitytojų būrį Tauragės apskrityje.

Įdomūs skaičiai

Pradėtas leisti 1997 m. rugsėjo 26 d.

Bendrovėje „Tauragės kurjeris“ dirba 9 darbuotojai

Per metus išleidžiama apie 100 numerių

Per 22 metus išleisti daugiau kaip 2000 numerių

Laikraštis leidžiamas 2 kartus per savaitę

Viename laikraščio numeryje publikuojama apie 25 nuotraukas ir apie 20 straipsnių

Vienam numeriui parengti žurnalistams prireikia paskambinti telefonu 30–40 kartų, 10–15 kartų susitikti su skirtingais pašnekovais, nuvažiuoti apie 30–50 km 

Suskaičiavome, kad ruošdami vieną laikraščio numerį žurnalistai išgeria 20 puodelių kavos, 12 puodelių arbatos ir 10 litrų vandens 

Vieną „Tauragės kurjerio“ numerį perskaito apie 12 000 – 14 000 skaitytojų

Vieno laikraščio numerio atspausdinimui sunaudojama apie 7 km 90 proc. perdirbto laikraštinio popieriaus

Įdomūs faktai:

Pirmasis redaktorius Sigitas Kancevyčius

2000 m. laikraščiui pradėjo vadovauti jauniausias redaktorius Lietuvoje 23-ejų metų Renaldas Malychas

10 metų leidžiamas laikraščio priedas apie niekur neskelbtus Tauragės krašto istorijos faktus „Taurragis“

Laikraštis bendradarbiauja su visomis Tauragės kultūros ir mokymo įstaigomis

Redakcijoje yra viešėję Lietuvos Respublikos prezidentai Valdas Adamkus ir Dalia Grybauskaitė

Laikraštis pirmasis Tauragėje pradėjo rengti „Metų žmogaus“ apdovanojimus, per kuriuos apdovanojami Tauragės kraštui nusipelnę šviesuoliai

Laikraštis „Tauragės kurjeris“ – daugkartinis konkurso „Žiniasklaida prieš korupciją“ nominantas

Mūsų skaitytojai visuomet gali skambinti redakcijos telefonu 8 677 04 424 visais jiems rūpimais klausimais darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (taip pat ir savaitgaliais) arba rašyti adresu Prezidento g. 68, Tauragė, elektroniniu paštu redaktore@kurjeris.lt

„Tauragės kurjeriui“ – socialiai atsakingos žiniasklaidos apdovanojimas

2015 m. švenčiant Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Vilniuje, Signatarų rūmuose, skaitomiausiam Tauragės krašto laikraščiui „Tauragės kurjeris“ iškilmingai įteiktas apdovanojimas kaip socialiai atsakingiausiai žiniasklaidos priemonei Lietuvoje.

Redakcijos žurnalistų pasiekimai ir apdovanojimai:

Dr. Kazio ir Jurgio Bobelių premija už publicistines pastangas atskleidžiant ekonominius ir kriminalinius nusikaltimus Lietuvoje. (1998 m.)

STT ir Lietuvos žurnalistų asociacija. Diplomas trečios vietos laimėtojai Žydrūnei Jankauskienei už pilietinę drąsą, informacijos aktualumą, publikacijų visuomeninę reikšmę. (2000 m.)

STT. Padėka už dalyvavimą konkurse „Žiniasklaida prieš korupciją“. (2006 m.)

STT. Diplomas Ramunei Ramanauskienei trečios vietos laimėtojai konkurse „Žiniasklaida prieš korupciją“. (2006 m.)

STT. Padėka Ramunei Ramanauskienei už dalyvavimą konkurse „Žiniasklaida prieš korupciją“. (2006 m.)

Švietimo ir mokslo ministerija. Padėkos raštas už partnerystę įgyvendinant projektą „Atrask save Lietuvoje“. (2006 m.)

Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų asociacija. Diplomas pirmos vietos laimėtojui Gintarui Gražinskui. (2007 m.)

Tauragės apskrities VMI. Padėka už geranorišką bendradarbiavimą informuojant Tauragės rajono savivaldybės gyventojus apie Žemės mokesčio sumokėjimą. (2008 m.)

Tauragės apskrities VMI. Padėkos raštas už geranorišką bendradarbiavimą populiarinant elektroninį deklaravimą. (2008 m.)

Sertifikatas. Dalyvavo „Verslo žinių“ projekte smulkiajam ir vidutiniam verslui ir yra pripažinta viena iš sėkmingiausiai ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių. (Gazelė, 2009 m.)

Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų asociacija. Diplomas konkurso „Žmogus ir aplinka“ antros vietos laimėtojai Jovitai Strikaitienei. (2011 m.)

Credit info. Sertifikatas. Juo pažymima, kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi 5% Lietuvoje veikiančių įmonių. (2011 m.)

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Padėka Jovitai Strikaitienei už originalius sumanymus bei aktyvų visuomeninį švietimą gyvūnų gerovės klausimais, švietėjiška veikla. (2011 m.)

Valstybinė mokesčių inspekcija. Padėka 15 metų veiklos proga už ilgalaikį ir konstruktyvų bendradarbiavimą. (2012 m.)

Credit info. Sertifikatas. Juo pažymima, kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi 5% Lietuvoje veikiančių įmonių. (2013 m.)

Lietuvos verslo konfederacija. Padėka už dalyvavimą 2014 metų Lietuvos verslo konfederacijos projekte „Aš myliu savo įmonę“. (2014 m.)

Aplinkos ministerija. Padėka už nuolatinį dėmesį aplinkosaugos problemoms, reikšmingą indėlį ugdant ekologinį visuomenės sąmoningumą ir nuolatinį aktyvų redakcijos žurnalistų dalyvavimą kūrybiniame konkurse „Žmogus ir aplinka“. (2014 m.)

Elektros Platintojų Asociacija. Padėka už švietėjišką veiklą ir aktyvų bendradarbiavimą jaunojo žurnalisto konkurse „Moki žodį, myli gamtą“. (2014 m.)

Švietimo ir mokslo ministerija. Padėka už aktyvų dalyvavimą projektuose.

Credit info. Sertifikatas. Juo pažymima, kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi 4% Lietuvoje veikiančių įmonių. (2014 m.)

Credit info. Sertifikatas. Juo pažymima, kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi 3% Lietuvoje veikiančių įmonių. (2015 m.)

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas, apdovanojimas „Metų partneris – socialiai atsakingiausia žiniasklaidos įmonė. 2015 metai“.