Meną „užgožė“ politikai(16)

Simona URBONAVIČIŪTĖ | simona@kurjeris.lt

2014-05-20 12:39
Romualdo Vaitkaus nuotrauka

Romualdo Vaitkaus nuotrauka

Tauragės fotogalerijos vedėjas ir klubo „Fotojūra“ vadovas Romualdas Vaitkus atsiuntė į redakciją štai tokią nuotrauką. Jo teigimu, tokį afišų klijavimą vieną ant kitos jis pastebi nebe pirmą kartą.

– Tiems žmonėms turėtų būti gėda. Galėtų būti firmos, kurios prižiūrėtų, kaip yra klijuojamos afišos, – pasipiktinimo neslėpė fotomenininkas.

Darbo partijos Tauragės skyriaus pirmininkas Vaidotas Globys teigė, jog R.Vaitkaus priekaištai nepagrįsti, nes Darbo partijos plakatas nedengia fotomenininko afišos, kviečiančios į parodą. Jis atsiprašė tik Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, nes ant šios partijos reklaminio plakato užkabintas „darbiečių“ politinė reklama.

Edvardas Anulis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Tauragės skyriaus pirmininkas, pripažino, kad pasielgta tikrai negerai, ir, pasak jo, afišos taip užklijuotos netyčia ar per neapsižiūrėjimą.

Tauragės rajono rinkimų apygardos komisijos pirmininkė Edita Vaitkutė-Zinkė paaiškino, jog prižiūrėti tokius reklaminius plotus yra miesto seniūnijos pareiga, o plakatus kabina politikų atstovai. E.Vaitkutė-Zinkė pabrėžė, kad reklamuodamiesi politikai ir jų atstovai privalo laikytis etikos.

Tauragės miesto seniūnas Virgilijus Žilius sakė, kad stendai, kuriuose reklamuojasi politikai yra viešo naudojimo, todėl kas kaip nori, taip ir klijuoja afišas.

– Seniūnijos darbuotojai tik prižiūri tvarką, kad plakatai nesimėtytų ant žemės, nebūtų šiukšlinama, – paminėjo seniūnas.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras