Nuošalioje stotelėje – miesto rykšte tapusios padangos(4)

Rūta ŠIAUDVYTYTĖ | ruta.siaudvytyte@gmail.com

2013-08-13 06:38

Iš menkai naudojamos stotelės ketinama išvežti padangas, sutaisyti kadaise joje stovėjusį suoliuką. Renaldo Malycho nuotrauka

Pramonės gatvėje stovinti menkai naudojama stotelė bjauroja miesto apylinkes.  Apie žolėmis apaugusio ir padangomis „papuošto“ statinio likimą teiravomės seniūno Virginijaus Žiliaus.

Pasak V.Žiliaus, minėtojo statinio griauti neverta. Jis figūruoja kaip stotelė: jei stotelėje laukia žmonės, autobusai prie jos sustoja. Pastato griauti reikalo nėra – grėsmės jis dar nekelia.

Prie nuošalios stotelės augančią žolę netrukus nupjaus viešųjų darbų darbininkai.

Seniūnas nurodė, kad opi problema yra ne tik šioje stotelėje, bet ir visame mieste bei jo apylinkėse išmetamos padangos.

– Prieš mėnesį iš šios vietos išvežėme apie dvidešimt padangų, dabar išgabenimo laukia dar šešios. Padangos paliekamos įvairiuose miesto vietose, dažnai prie konteinerių, o kiekvienos jų išvežimas kerta per mokesčių mokėtojų kišenę, – sakė V.Žilius ir gyventojams siūlė senas padangas pristatyti į Tauragės didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę, įsikūrusią Paberžių g. 14A. Ten gyventojai gali nemokamai pristatyti po 4 padangas – nuo vieno automobilio. Visgi galimas daiktas, kad dėl įvairiose miesto vietose besimėtančių padangų kaltos įmonės, iš kurių priimant nebereikalingas padangas yra imamas mokestis.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras