„Žmonės, kaip karvės – eina, kur patogiau“(11)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-03-30 16:07
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Nors veja dar nesužaliavo, jau matyti joje įsirėžę pėsčiųjų praminti takai. Autorės nuotrauka

Tokiais žodžiais prabilo į redakciją paskambinusi tauragiškė. Moteris teigė nepaliaujanti stebėtis žmonėmis, kurie žūtbūtinai žingsniuoja ne ten, kur nutiestas takas, o greta jo. 

 – Negaliu atsistebėti. Atrodo, visi žmonės esame. Turėtume suprasti, kad tvarka mieste, grožis priklauso nuo mūsų pačių. O ir miesto valdžia stengiasi – nutiesia takus taip, kad žmonės galėtų patogiai pasiekti savo tikslą. Bet kur tau. Argi kiekvienam įtiksi. Kalbu apie centrinę miesto aikštę prie viešbučio. Rodos, takų takeliais visa aikštė išraizgyta. Bet neužtenka tų takų tauragiškiams, nors tu ką. Jau ne kartą esu tokį, per vidurį vejos žirgliojantį, subarusi. Pyksta. Pernai, mačiau, seniūnija buvo lenteles uždėjusi, kad per veją vaikščioti negražu. Bet argi šitaip reikia mus, žmones drausminti? Juk ne karvės ir ne šunys esame, kad pievomis, kur mums patinka lakstytume, - dėstė tvarką mėgstanti tauragiškė.

Po skaitytojos skambučio nuėjau įsitikinti, ar tikrai tauragiškiai, dar nė vejai nesužaliavus, lekia tiesiai per laukus. Mums skambinusioji, pasirodė esanti teisi. Jeigu šitaip ir toliau visi eisime nosies tiesumu, gali būti, kad iki vasaros turėsime ne veją, o pievą su išmintais takais.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras