Mama pasibaisėjo prekybos centre išvydusi buteliuką su vyrišku organu (12)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-12-14 13:30

Skaitytojos atsiųsta nuotrauka

„Tauragės kurjerio“ redakcija gavo pasipiktinusios mamos laišką. Moteris pasibaisėjo, kad vienoje Tauragės parduotuvėje pardavinėjamos prekės, skirtos tik suaugusiesiems. Ji teigia pasijutusi nejaukiai, kai pamatę erotinius „žaisliukus“ jos vaikai ėmė klausinėti, kas tai yra.    

„Jei nebūčiau tą dieną važiavusi su vaikais į prekybos centrą „Pas Stanislovą“, ko gero, mano vaikai dar nebūtų sužinoję, kas dedasi suaugusiųjų galvose. Aš žiūrinėjau sportbačius ir staiga pamačiau, kaip mano pradinukai vaikai atidžiai kažką apžiūrinėja prie stiklinės vitrinos. Už stiklo – kūdikiams skirtą buteliuką primenanti talpa su guminiu penio formos čiulptuku.

Greta – taurės apdovanojimą simbolizuojantis vyriškas pasididžiavimas, pakuotė su moters genitalijų formos švilpuku. Suprantu, kad šie daiktai skirti mergvakariams, bernvakariams ar Valentino dienai, tačiau prisiekiu – tą momentą, kai mano vaikai ėmė manęs klausinėti, kam skirti šie keisti daiktai, humoristiškai pažvelgti į visą šį reikalą nesugebėjau.

Dukra išsakė savo nusistebėjimą, esą „čia tik kiniečiai tokias prekes gali sugalvoti“ ir pokalbis tuo baigėsi. Apsidžiaugusi tuo, kaip subtiliai mano vaikas baigė diskusiją, tylėjau ir aš.

Mano vaikai žino, kad vaikus ne kopūstuose randa ir ne gandrai atneša. Tačiau kam reikalingas vyro genitalijų formos čiulptukas, paaiškinti savo vaikams pasirengusi nebuvau. Ar universalinių prekių parduotuvės savininkas neperžengė padorumo ribos? Juk didmiesčiuose veikiančios specializuotos sekso prekių parduotuvės nuo nepilnamečių akių atsiriboja durimis ar tankaus audinio uždangomis“, – rašo dviejų mažamečių vaikų mama.   

Ar ne per drąsu prekiauti tokiomis prekėmis universalinėje parduotuvėje? Pasiteravome UAB „S.Jurkus ir partneriai“ vadovo, prekybos tinklo „Pas Stanislovą“ savininko Stanislovo Jurkaus.

– Gal įvyko koks nesusipratimas. Aš pažiūrėsiu. Kaip jos ten pateko? Tikrai negražu. Man reikia išsiaiškinti, kaip jos ten papuolė. Tikrai nenorime to daryti. Gerai, kad žmonės apie tai pranešė. Labai atsiprašome. Pasirūpinsime, kad jų ten nebeliktų, – išgirdęs apie minėtąsias prekes apgailestavo verslininkas.

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras