Perėja Putinų gatvėje veda į... tvorą(13)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-12-23 06:25

Kur turi dėtis pėstysis perėjęs Putinų gatvę šia perėja? Skaitytojo nuotrauka

Panašu, kad gatvių projektuotojų klaidos greit taps kasdienybe. Šįkart projektuotojų klaida pastebėta renovuotoje Putinų gatvėje (Tauruose). Pažymėta pėsčiųjų perėja veda į niekur arba tiksliau – į privačios valdos tvorą. Kodėl perėjai pasirinkta būtent ši vieta, kol kas negali paaiškinti niekas. Rajono Saugaus eismo komisijos pirmininkas tokiais projektuotojų veiksmais nebesistebi.

Tauragiškis Eimantas „Tauragės kurjeriui“ rašo, kad Tauruose, Putinų gatvėje, perėjęs gatvę per pėsčiųjų perėją, turi lįsti į kanalizaciją arba lipti per tvorą. Vyras atsiuntė ir nuotrauką.

Pakomentuoti paprašėme Saugaus eismo komisijos pirmininko Silverijaus Statkaus.

– Eilinė projektuotojų klaida. Perėja suprojektuota vietoje, kurioje nėra šaligatvio. To būti tikrai negali. Greičiausiai projektuotojai išties braižo projektus neatvykę į vietovę ir jos neįvertinę. Jeigu jie savo vizitus privalėtų su kuo nors savivaldybės administracijoje derinti, atvykę užsiregistruoti, tokios netvarkos nebūtų, – įsitikinęs Saugaus eismo komisijos pirmininkas.

S.Statkus pažadėjo, kad šį klausimą teiks komisijai svarstyti. Perėją reikės „perkelti“. Tiesa, dar neaišku, į kurią vietą. Tai bus nuspręsta, kai komisija apsilankys Putinų gatvėje.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras