Skaudviliškiai – zoninių varžybų vicečempionai(0)

2009-03-20 09:05

Zoninių varžybų čempionai (sėdi) – Simono Gaudėšiaus gimnazijos komanda, vicečempionai (stovi) – Skaudvilės gimnazijos komanda, varžybų teisėjai ir komandų vadovai (stovi kairėje)

Kovo 7 dieną Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vyko zoninės Lietuvos mokinių olimpinio festivalio „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Į jas pateko geriausios Tauragės, Šilutės, Šilalės rajonų ir Pagėgių savivaldybės komandos. Tauragės rajonui pirmą kartą mokyklos istorijoje atstovavo Skaudvilės gimnazijos komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojų – šių eilučių autoriaus ir Janinos Regelskienės.

 

 

 

Pagrindinė kova dėl patekimo į tarpzonines varžybas vyko tarp Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos ir Skaudvilės gimnazijos komandų. Gana lygioje, įtemptoje kovoje pergalę, o kartu ir kelialapį į tarpzonines varžybas iškovojo daugkartinė zoninių ir tarpzoninių varžybų nugalėtoja, praėjusių metų finalinio ketverto trečiosios vietos laimėtoja – Simono Gaudėšiaus gimnazijos komanda, Skaudvilės gimnazijos komandai atiteko antroji vieta. Trečiąją vietą užėmė Pagėgių komanda.

Kovo 10 dieną Skaudvilės gimnazijos aktų salėje vykusioje Kovo 11-osios minėjimo šventėje pagerbti geriausi mokyklos mokiniai, sportininkai, komandos ir juos paruošę mokytojai. Nominantai apdovanoti Skaudvilės seniūnijos padėkos raštais už Skaudvilės garsinimą Lietuvos vardo tūkstantmečio proga. Tarp apdovanotųjų – ir gimnazijos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komanda. Apdovanojimus įteikė Skaudvilės seniūnas Virginijus Būdvytis ir gimnazijos direktorė Ona Sungailienė.

Vytautas KENSTAVIČIUS| Skaudvilės gimnazijos kūno kultūros mokytojas metodininkas

 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras