Su vežimėliais įstaigose nepageidaujami?(7)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2019-05-23 11:44

Mamos su vežimėliais laukiamos tikrai ne visose įstaigose. Autorės nuotrauka

Du vaikus auginančiai mamai sunku patekti į kai kurias Tauragės įstaigas. Vardo viešinti nepanorusi „Tauragės kurjerio“ skaitytoja atvira – vežimėlyje vežiojamo mažylio ne visose parduotuvėse laukia.

– Vienas mano vaikas jau darželinukas. O kitas dar tik trijų mėnesių kūdikis. Susiruošusi į miestą turiu gerai apgalvoti, kur laukiamos mamos su mažyliais, kurie dar vežimėliuose. Ir kyla nemažai keblumų. Pavyzdžiui, sunku patekti į „Luminor“ banką, senąją vaistinę. Ir į savivaldybę pakliūti ne taip paprasta. Nėra užvažiavimo ir daugelyje avalynės ar vaikiškų prekių parduotuvių. Tai arba neiti ir nepirkti, arba ieškoti, kam palikti vaiką? – verslininkų ir valdininkų požiūriu stebėjosi jauna mama.

Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius plačiau šio klausimo pakomentuoti negalėjo ir rekomendavo kreiptis į Tauragės rajono savivaldybės Statybos skyrių. Šio vedėjas Aivaras Preikšaitis patikino, kad viešuosiuose pastatuose galimybė patekti vidun su vežimėliu yra.

– Jei vyksta pastato statybos ar rekonstrukcija, tada privaloma numatyti pritaikymą. Bet jei ne, tada tik pats savininkas gali nuspręsti, ar įrengti įėjimą su vežimėliais. Privačiam sektoriui mes nereguliuojam, – dėstė A.Preikšaitis.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras