Šviečia dieną, šviečia naktį(4)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-02-11 08:02

Tauragiškius piktina, jų nuomone, per anksti ryte išjungiamas gatvių apšvietimas. Autorės nuotrauka 

Ne, tai ne Elektrėnų žiburiai, tai Tauragės gatvių apšvietimas, dėl kurio „Tauragės kurjerio“ redakcija vis sulaukia tauragiškių nusiskundimų.

– Kai reikia šviesos, gatvėse tamsu. O dieną, žiūrėk, tai vienur, tai kitur dega lempos, – užsukusi į redakciją sakė viena Tauragės miesto gyventoja.

O laiške kitas skaitytojas klausia: „Smalsu sužinoti, kas Tauragėje reguliuoja miesto gatvių apšvietimą. 7.45 val., kai gatvės pilnos moksleivių ir kitų pėsčiųjų, išjungiamas gatvių apšvietimas. O gal čia sudarytas kontraktas su laidojimo paslaugas teikiančia įmone, kad didėtų avarijų skaičius?“.

Situaciją pakomentavo miesto seniūnas Virginijus Žilius.

– Vakar (antradienį – red.past.) keitė lempų įsijungimo ir išsijungimo laiką 26-iose miesto apšvietimo valdymo spintose, nes kas savaitę laikus reguliuojam pagal patvirtintą grafiką. Jis sudarytas remiantis ilgalaikėmis meteorologų prognozėmis ir oro sąlygų stebėjimu. Bet pakoreguojame ir patys. Pastebėjau, kad šiandien buvo tamsoka, – trečiadienį sakė seniūnas. – Jei nebūtų apsiniaukę ir būtų sniego, tas apšvietimo išjungimas prieš aštuntą valandą ryto būtų laiku. Sakiau energetikui, kad perjungdamas laiką pasižiūrėtų į realias sąlygas. Pagal grafiką 7.45 val. šviesos būtų išjungiamos iki vasario 15-osios. O nuo vasario 16-osios jau 7.30 val. apšvietimas bus išjungiamas. Bet viskas priklauso nuo ryto. Jei būna giedra, sulaukiu skambučių, kodėl netaupome. Pasakiau „Dunokų“ energetikui, kad atsižvelgtų į oro sąlygas. Nėra taip, kad mes nestebime.  

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras