Dainose ir eilėse skamba Lietuva(0)

2012-02-22 08:58
Pagramančio bibliotekos archyvo nuotrauka

Renginio akimirka. Pagramančio bibliotekos archyvo nuotrauka

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse ir šventės dieną Pagramančio kultūros namuose vyko Valstybės atkūrimo dienos paminėjimas.

Renginyje dalyvavo poetė Jadvyga Margevičienė, Tauragės žemaičių ansamblis „Žemyna“, vadovė E.Mačiulienė, Norkaičių kaimiškoji kapela ir mišrus ansamblis „Gramančia“, vadovė B.Jasaitienė, mokytojai, mokiniai, bendruomenės atstovai.

Eiles, skirtas Lietuvai, deklamavo skaitovės, savo eilėraščius skaitė poetė J.Margevičienė, Z.Bartušienė, sveikinimo žodį tarė Mažonų seniūnijos seniūnas Jonas Samoška. Skambėjo kiekvienos klasės (mokytojos Viktorija Juknaitė ir Lina Šimkūnienė) parengtos dainos J.Marcinkevičiaus, K.Vasiliausko, G.Tautkaus, G.Paškevičiaus, B.Brazdžionio žodžiais.

Renginio metu buvo rodomas pradinių klasių mokytojos Redos Ežerinskienės sumontuotas vaizdo klipas iš nuotraukų, kurios užfiksavo pavaduotojos Danutės Šerpytytės vykdytą vasaros poilsio projektą „Keliauk, pažink, patirk atradimo džiaugsmą“. Įteiktos padėkos ir pagerbti matematikos olimpiadų nugalėtojai ir nacionalinio V.Kudirkos dailyraščio konkurso „Rašom“ dalyviai ir nugalėtojai mokiniai ir jų mokytojai.

Šventinius renginius organizavo kultūros namai, biblioteka, mokykla ir bendruomenė, vedė lietuvių kalbos mokytoja Danguolė Šniaukštienė ir pasakotoja Birutė Normantienė. Šventiniais salės atributais ir vaišėmis rūpinosi kultūrinių renginių organizatorė Kristina Arbačiauskienė.

 

Virgina Bartušienė,

Pagramančio bibliotekos bibliotekininkė

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras