Lietuvos krepšininkai ir džiugina, ir nuvilia(2) 

Virginijus JUŠKYS | virginijus@kurjeris.lt

2015-09-16 10:44

Šįvakar tauragiškiai vėl kviečiami pilies kiemelyje stebėti Lietuvos krepšininkų kovos. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Susižavėjimo šūksnių nekeliantis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidimas šiame Europos čempionate pastūmėjo „Tauragės kurjerio“ korespondentus pasidomėti, ar tauragiškiai vis dar tiki mūsų komanda, kokius trūkumus jie įžvelgia žaidėjų veiksmuose, knietėjo sužinoti ir prognozes apie tolimesnes Lietuvos rinktinės galimybes šiame čempionate. 

Giedrius:

– Komandos žaidimas nuvilia. Tiek pogrupio rungtynėse, tiek aštuntfinalyje su Gruzijos ekipa mūsų rinktinė buvo beveidė, trūksta užsidegimo. Norėtųsi matyti kovojančią visą komandą, o ne vien tik Joną Mačiulį ar Paulių Jankūną. Europos čempionato rungtynes visad žiūriu su draugais. Galvojant apie artėjantį šio vakaro susitikimą su Italijos rinktine optimizmas netrykšta. Aš pats ir artimiausių draugų ratas netikime, kad lietuviams pavyks įveikti italus. Tačiau, jei įvyktų stebuklas, mūsų rinktinė įveiktų italus, vėliau sėkmingai peržengtų pusfinalio barjerą – su draugais šias pergales triukšmingai atšvęstume.

Albert:

– Mano norai, manyčiau, kaip ir visų Lietuvos sirgalių – kad rinktinė parvežtų auksą. Lietuvos rinktinė dar nėra pasiekusi geriausios sportinės formos ir tikiu, kad jau ketvirtfinalyje su italais rinktinė demonstruos kokybiškesnį žaidimą. Nepamirškime, kas vadovauja rinktinei. Jonas Kazlauskas yra senas gudrus lapinas, ir tikiu, jog patyręs treneris dar tikrai pateiks varžovams staigmenų. Šios dienos susitikime su italais tikrai bus nelengva. Nors jie pietiečiai, tačiau demonstruoja pakankamai protingą žaidimą. Tačiau italai yra įveikiami – reikia, kad rinktinės žaidėjai pagaliau atsibustų. Raginu dar nenurašyti mūsų rinktinės. Žaidėjai, kurie iki šiol nedemonstravo ką sugeba, tikiu, dar atsiskleis.

Marius ir Romas:

– Rinktinės žaidimas yra prastas. Gali būti, kad treneriai vis tik nesugebėjo tinkamai sustyguoti pasikeitusios komandos veiksmų, žaidėjai dar vis blaškosi aikštelėje. Labai trūksta šiai komandai Donato Motiejūno, Martyno Pociaus, Lino Kleizos. Nemenku pagalbininku galėjo tapti ir Darjušas Lavrinovičius. Rinktinę papildžiusiems jauniems žaidėjams dar yra kur tobulėti, kita vertus, Kazlauskas galėtų ir labiau pasitikėti jaunimu. Kone 100 proc. įsitikinę, kad ketvirtfinalyje Lietuvos rinktinė ir baigs savo pasirodymą.

Aistė:

– Lietuvos rinktinė šiame Europos čempionate laimės sidabrą. Mūsų komanda yra valinga ir pademonstruoja ryžtą būtent sunkiais rungtynių momentais. Perimti žaidimo vairą į savas rankas pačioje rungtynių pabaigoje ir laimėti, regis, jau pralaimėtas rungtynes, sugeba toli gražu ne kiekviena komanda. Visi žaidėjai turėtų kovoti taip, kaip aikštelėje kaunasi Jonas Mačiulis, o vyr. treneriui Jonui Kazlauskui linkiu negauti techninių pražangų, kurios išbalansuoja komandos žaidimą. O Italijos rinktinę šįvakar tikrai nugalėsime.

Krepšinio čempionatas

Ar pavyks lietuviams krepšininkams iškovoti medalius?

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras