Seimo narių kvartetas vizitavo Pagėgių savivaldybę(0)

Eugenijus SKIPITIS

2015-08-12 09:56

Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ nariai K.Komskis, J.Vaickienė, K.Bartkevičius, V.Kamblevičius grožėjosi Mažosios Lietuvos paveikslų sode eksponuojamais kūriniais. Autoriaus nuotrauka 

Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ nariai Kęstas Komskis, Jolita Vaickienė, Kęstutis Bartkevičius ir Vytautas Kamblevičius ketvirtadienį lankėsi Pagėgių savivaldybėje. 

Parlamentarai apžiūrėjo naujuosius Pagėgių vaikų namus, kurie pritaikyti gyventi šeimoms, lankėsi Panemunėje, kur susipažino su pasienio kontrolės punkto su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi darbu, taip pat domėjosi aplinkkelio ir naujo tilto per Nemuną statybos eiga Lietuvos pusėje.

– Mums kelia nerimą, kad šio projekto įgyvendinimas užsitęsė ilgiau nei metus. Kas dėl to kaltas? Rusijos Federacijos valdžia ar mūsų šalies žinybų nerangumas? Bandysime išsiaiškinti situaciją, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis.  

Kiek vėliau svečiai susipažino su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos darbu.

– Pagėgių rinktinės pasieniečiai saugo vieną sudėtingiausių Lietuvos sienos ruožų. Prieš keliolika metų įdiegta sienos stebėjimo technika technologiškai paseno. Žinant dabartinę geopolitinę padėtį reikia ne tik modernizuoti pasienio stebėjimo įrangą, bet ir pagerinti pasieniečių techninį ir materialinį aprūpinimą. Didindami lėšų skyrimą krašto apsaugai neturime pamiršti, kad pasieniečiai mūsų tėvynę saugo dabar ir kasdien, – susitikimo su pasieniečiais metu kalbėjo K.Komskis.

Seimo narių vizitą vainikavo svečių nuostabą sukėlęs apsilankymas Mažosios Lietuvos paveikslų sode, kuriame šiuo metu vyksta tarptautinis dailininkų pleneras ir kūrybinė jaunųjų dailininkų stovykla. Šią Lietuvos jaunųjų talentų stovyklą tradiciškai globoja K.Komskio labdaros ir paramos fondas. Su tarptautinio dailininkų plenero dalyviais supažindino ir apie jų darbus pasakojo šio projekto koordinatorius Darius Straigis. Vizito pabaigoje svečiai iš populiaraus iškylų laivo „Skalva“ gėrėjosi Nemuno pakrantėmis.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras