Tarybos posėdis atostogomis dar nekvepėjo(2)

Indrė TUMĖNAITĖ, Eugenijus SKIPITIS

2010-06-09 15:21

Vyriausybės atstovas Viktoras Kovšovas Pagėgių savivaldybės tarybos nariams kelis kartus priminė apie viešuosius ir privačius interesus.

Pagėgių savivaldybės III šaukimo 27 posėdyje darbingai nusiteikę dalyvavo vos ne visi Tarybos nariai, netgi šilutiškis partijos „Tvarka ir teisingumas“ Pagėgių skyriaus ideologas Edmundas Mieliulis. Iš dienotvarkėje įrašytų 28 klausimų bene pikantiškiausiai skambėjo sprendimas išnuomoti aerodromą.

 

 

Galima pagalvoti, kad Lumpėnuose buvusiame „kukurūznikų“ nusileidimo take, vaizdžiai pavadintu aerodromu, bandys įsikurti pigių skrydžių bendrovė. Bukime ramūs, už 170 litų mėnesinį mokestį šis žemės lopas bus išnuomotas kažkokiam apsukruoliui, kurio anketiniai duomenys kol kas dokumentuose neskelbiami.

Viktoras Kovšovas, Vyriausybės atstovas Tauragės apskrityje, Pagėgių savivaldybės tarybos nariams priminė, kad svarstant klausimus, susijusius su įvairių savivaldybės gyvenviečių viešųjų erdvių kompleksinio sutvarkymo projektais, Tarybos nariai privalo nedalyvauti, jeigu projektų įgyvendinimas yra susijęs su jų privačiais interesais. Svarstant Vilkyškių ir Žukų gyvenviečių projektus nedalyvavo meras Virginijus Komskis ir dar du bendrapartiečiai.

Kiek didesnes diskusijas sukėlė Pagėgių pirminės sveikatos centro vadovės Viltės Miškinienės veiklos ataskaita. Tarybos narys Gintautas Petrauskas šioje ataskaitoje įžiūrėjo nemažai vadovės veiklos minusų, todėl pasiūlė ataskaitos netvirtinti. Tačiau V.Miškinienės bendrapartiečiai ir valdančiosios koalicijos nariai buvo kitos nuomonės ir ataskaitą vienbalsiai patvirtino. Viskas ir toliau liks kaip buvę. V.Miškinienė toliau gaus padorų atlyginimą, o Pirminės sveikatos centre teikiamos medicininės paslaugos vargu ar pagerės. Tenka sutikti su vadovės nuomone, kad jauni, perspektyvūs gydytojai į Pagėgius artimiausiu metu tikrai nevažiuos.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras