Mociškiuose su vilkiku susidūrė motoroleris(1)

„Pagėgių žinių" inform. | info@kurjeris.lt

2013-07-18 15:19
Redakcijos nuotrauka

Redakcijos nuotrauka

Šiandien, apie 9 valandą, Pagėgių savivaldybėje, kelio Kaunas–Jurbarkas–Klaipėda 123 kilometre susidūrė vilkikas ir motoroleris. Jį vairavęs vyras sunkiai sužalotas. Pretenzijų jis niekam nereiškia.

Pranešama, kad avarija įvyko ties Mociškiais. Vilkiką vairavo 27-erių Lenkijos pilietis, motorolerį – 73-ejų klaipėdietis. Senolį sunkiasvorė mašina nubloškė apie 30–40 metrų, jis sunkiai sužalotas. Vilkiko „Volvo“ vairuotojas sakė, kad lenkė motorolerį. Tuo metu jo vairuotojas metėsi į kairę ir trenkėsi į vilkiko šoną.

Į avarijos vietą išsiųsta Tauragės greitosios medicinos pagalba. Traumas patyręs motorolerio vairuotojas nugabentas į Klaipėdos ligoninę. Policija nukentėjusįjį jau apklausė. Pretenzijų traumuotas motorolerio vairuotojas niekam nereiškia, todėl ikiteisminis tyrimas nebus atliekamas.

– Pareigūnams jis sakė, kad dėl avarijos kaltas jis pats: pradėjo posūkio į kairę manevrą neįsitikinęs eismo saugumu. Vilkiko vairuotojas avarijos metu buvo blaivus, o motorolerio vairuotojo blaivumas bus tikrinamas paėmus kraujo mėginį, – sakė Tauragės policijos atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras