Peiliu smogė policijos pareigūnui(6)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-02-19 09:37

Redakcijos archyvo nuotrauka

Vakar į netikėtą situaciją pateko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių pareigūnai. Nuvykę į vieną šios savivaldybės kaimą malšinti konflikto artimoje aplinkoje pareigūnai vos nenukentėjo nuo smurtavusio vyro. 

Vasario 18-ąją, kaip praneša Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, policijos pareigūnai pagal gautą pranešimą dėl smurto artimoje aplinkoje nuvyko į namus, esančius Pagėgių savivaldybės Stoniškių seniūnijoje. 57-erių metų neblaivus (2,27 prom.) vyras smurtavo prieš dar girtesnę (2,84 prom.) 43-ejų metų sugyventinę. Vyras spyrė moteriai į krūtinę ir puodo dangčiu trenkė per veidą. Sužalota moteris nuvežta į Tauragės ligoninę. 

Pareigūnams sulaikant smurtautoją, jis, eidamas iš virtuvės, sugriebė ant spintelės gulėjusį peilį ir juo kėsinosi smogti pareigūnui. Užpultam pareigūnui teko panaudoti kovinius veiksmus ir specialiąsias priemones – dujas. Vyras buvo pargriautas ant žemės ir surakintas antrankiais. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Apie smurtą artimoje aplinkoje Tauragės policijos komisariatas praneša beveik kasdien. 

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras