Vieni priešinasi, kiti bruka kyšius(2)

„Pagėgių žinių" inform. | info@kurjeris.lt

2014-01-10 09:16
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Pagėgių policijos pareigūnai per dvi pastarąsias savaites pradėjo septynis ikiteisminius tyrimus. Tarpušvenčiu savivaldybėje populiariausi nusikaltimai – maisto ir alkoholio vagystės. Prieš didžiąsias metų šventes pagėgiškiai pasižymėjo kitaip: policijos sulaikyti arba priešinosi, arba siekė atsipirkti kyšiu.

Antroji gruodžio mėnesio pusė Pagėgiuose prasidėjo skaudžia eismo nelaime. Gruodžio 16-osios vėlų vakarą, likus valandai iki vidurnakčio, kelyje Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda, ties Rukų kaimu, automobilio „Nissan Primastar“ vairuotojas R.G. (gimęs 1962 m.) slidžiame kelyje nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Eismo įvykio metu sužalotas vairuotojas ir kartu važiavusi A.G. (gim. 1971 m.), apgadintas automobilis. Keleivė dėl patirtų sužalojimų pristatyta į Tauragės ligoninę. Ugniagesiai gelbėtojai praneša, kad po avarijos automobilio nuolaužos ir purvas ant kelio važiuojamosios buvo išsibarstę maždaug 40 metrų ruože. Jiems teko nuvalyti kelią.

Tą pačią dieną pranešta, kad Stoniškiuose į gyvenamojo namo garažą įsibrovė grupė vaikinų. Jie išsinešė įvairių elektros prietaisų.

Gruodžio 27-osios rytą pastebėta, kad buvo įsibrauta į mokyklą Piktupėnuose. Pavogtas kompiuteris ir įvairių maisto produktų.

Naktį iš gruodžio 27-osios į 28-ąją, apie 4 valandą, įsibrauta į parduotuvę Piktupėnuose – pavogta alkoholinių gėrimų.

Tuo pačiu metu Pagėgiuose, Klaipėdos g., iš matymo pažįstamas asmuo sumušė neblaivų L.A. (gim. 1988 m.), kuriam nustatytas 2,51 promilės (sunkus) girtumas. Sužalotasis dėl patirtų sužalojimų atgabentas į Tauragės ligoninę.

Naktį iš gruodžio 19-osios į 20-ąją, apie 1.30 val., Pagėgiuose, Turgaus g., policijos pareigūnai dėl administracinio teisės pažeidimo ketino sulaikyti neblaivų A.B. (gim. 1966 m.), kuriam nustatytas 1,69 promilės (vidutinis) girtumas. Vyras necenzūriniais žodžiais koneveikė pareigūnus ir grasino fiziniu susidorojimu.

Gruodžio 18-osios vėlų vakarą Adomiškių k. sustabdytas teisę vairuoti praradęs vairuotojas T.A. (gim. 1992 m.). Vaikinas, norėdamas išvengti jam gresiančios administracinės atsakomybės, Pagėgių policijos komisariato pareigūnams pasiūlė 300 litų kyšį. Vairuotojas uždarytas į areštinę, jam gresia baudžiamoji atsakomybė už kyšio davimą.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras